Poznajemy podstawy piłki ręcznej

Dzięki uprzejmości ucznia klasy 8f, Pawła Laskowskiego, uczniowie klasy IIf poznali tajniki gry w piłkę ręczną. Zajęcia przeprowadzone przez Pawła były bardzo ciekawe i podobały się młodszym kolegom.

Miejskie podchody z okazji rocznicy zwycięstwa nad faszyzmem w Wejherowie

1 marca przedstawiciele klas piątych wraz z opiekunem panią Marzeną Ryńską wzięli udział w podchodach zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 9.

Młodzi detektywi w bibliotece szkolnej

24 i 25 marca gościliśmy w bibliotece szkolnej młodych detektywów. Zmierzyli się oni z licznymi zadaniami. Musieli odnaleźć drogę do skarbu, rozpoznać skradziony obraz, odczytać zaszyfrowane wiadomości, wydedukować, kto jest złodziejem tortu, zmierzyć się z zagadkami detektywistycznymi wymagającymi spostrzegawczości, umiejętności dedukcji i logicznego myślenia.

Wygraliśmy III edycję Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego !

III edycja Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla ósmoklasistów odbyła się 22 marca 2022 r. w liceum nr 1 w Wejherowie. Nasz zespół w składzie : Aleksandra Melcer kl.8a oraz Maciej Drozdowski kl. 8a zajął I miejsce, powtarzając zeszłoroczny sukces naszych uczniów.

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "Super Bowl"

W czwartek 17 marca w SP nr 4 w Redzie odbyła się 11 edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego Super Bowl. W konkursie wzięli udział uczniowie z naszej szkoły. Wiktoria Awdziejczyk z klasy 8g zajęła ll miejsce, Jakub Nowicki z klasy 7e również zajął ll miejsce oraz Natan Wałdowski z klasy 7g lll miejsce. Gratulacje!

Zebranie Rady Rodziców

24.03 (czwartek) o godz.18.30 w stołówce szkolnej odbędzie się zebranie Rady Rodziców. Zapraszamy!

Małe dzieci nie chcą śmieci

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w szkolnym etapie konkursu Komunalnego Związku Doliny Redy i Chylonki pt. "Czystym powietrzem oddychać chcę, więc zaczynam zmieniać się". Z 22 prac jury wybrało 5, które przeszły do dalszego etapu.

Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na konsultacje, które odbędą się 23 i 24 marca 2022 zgodnie z harmonogramem:

Łamigłówki detektywistyczne w bibliotece

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich miłośników zagadek detektywistycznych oraz przygód Lassego i Mai na detektywistyczne potyczki. W czwartek 24 marca i w piątek 25 marca na wszystkich długich przerwach będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności dedukcji i logicznego myślenia, będziecie mogli pomóc Lassemu i Mai w rozwiązaniu detektywistycznych łamigłówek, tropieniu złodziei, czy rozszyfrowaniu planów niebezpiecznej szajki.

Dzień Wyπeków w ∞semce