Wesoła Ósemka

ul. Nanicka 22,
84-200 Wejherowo,
tel.: 58 672 17 15

Zdolnych motywować, słabszych inspirować, sportowców kreować, wszystkich integrować.

Książki kolorowe jak jesienne liście

Książki kolorowe jak jesienne liście…

Pamiętacie? Przychodzi Asia (Zosia, Adam, Olek, Kasia…) do biblioteki i mówi, że chciałaby wypożyczyć książkę, nie pamięta tytułu, ale ta książka miała taką pomarańczową okładkę.

W naszej małej, wirtualnej galerii chcemy Wam dziś pokazać różne kolory książek z biblioteki szkolnej (książki zostały poukładane według kolorów okładek). Pod tymi pięknymi, kolorowymi okładkami kryje się jeszcze bardziej kolorowa i ciekawa treść. Może niektóre z nich przeczytaliście, albo chcielibyście przeczytać. A może macie w domu ciekawe książki, które bardzo Wam się podobały. Możecie zrobić im zdjęcia i przesłać na maila biblioteki osemkabiblioteka@gmail.com. W ten sposób powstanie wirtualna galeria ulubionych książek naszych Czytelników, którą będziecie mogli obejrzeć w zakładce "Biblioteka". Podajcie swoje imię i klasę, do której chodzicie. Jesiennie pozdrawiają nauczyciele bibliotekarze.

Kliknij - Galeria kolorowych książek

Komunikat

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

[x] ZAMKNIJ