Dzień Wyπeków w ∞semce

2022-03-16

Z okazji Dnia Liczby Pi uczniowie naszej szkoły zaangażowali się wczoraj, czyli 15 marca, w akcję przygotowania i kiermaszowej sprzedaży pysznych wypieków.

Zebraliśmy w ten sposób aż 1470 zł!. Zebrana kwota pomoże w zakupie najpotrzebniejszych przyborów szkolnych dla naszych nowych uczniów.

Bardzo dziękujemy za udział w kiermaszu: kulinarnym mistrzyniom i mistrzom, którzy przygotowali wypieki, za przygotowanie wszystkich pyszności, a kupującym łasuchom za hojność. Wszystkim zaś zaangażowanym w organizację za pomoc w przygotowaniu kiermaszu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kiermaszu.