Łamigłówki detektywistyczne w bibliotece

2022-03-18

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich miłośników zagadek detektywistycznych oraz przygód Lassego i Mai na detektywistyczne potyczki. W czwartek 24 marca i w piątek 25 marca na wszystkich długich przerwach będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności dedukcji i logicznego myślenia, będziecie mogli pomóc Lassemu i Mai w rozwiązaniu detektywistycznych łamigłówek, tropieniu złodziei, czy rozszyfrowaniu planów niebezpiecznej szajki. Może nawet uda Wam się odnaleźć skradzione diamenty. Zapraszamy wszystkich młodych detektywów.

Zagadki przygotowane zostaną na podstawie książek z serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” autorstwa Martina Widmarka, zilustrowanych przez Helenę Willis.

M. Pawlik, T. Raszeja, M. Skrzypkowska