Miejskie podchody z okazji rocznicy zwycięstwa nad faszyzmem w Wejherowie

2022-03-28

1 marca przedstawiciele klas piątych wraz z opiekunem panią Marzeną Ryńską wzięli udział w podchodach zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 9.

Pomimo wielu przeciwności losu, Hubert Dampc i Lena Klawikowska z 5c dzielnie reprezentowali naszą szkołę w konkursie łączącym wiedzę historyczną ze znajomością topografii miasta. Udało im się wywalczyć czwarte miejsce.

Olga Mazurkiewicz , która wiele wysiłku włożyła w przygotowanie, niestety, z powodu przeziębienia nie mogła wziąć udziału w rajdzie. Jednak jej zaangażowanie zasługuje na pochwałę.

Końcowe wyniki podchodów przedstawiają się następująco:

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 9

II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 11

III miejsce zajęła Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Więcej na http://www.wejherowo.pl/artykuly/w-miejskich-podchodach-zwyciezyla-druzyna-sp-nr-9-a8400.html