Wesoła Ósemka

ul. Nanicka 22,
84-200 Wejherowo,
tel.: 58 672 17 15

Zdolnych motywować, słabszych inspirować, sportowców kreować, wszystkich integrować.

Inne konkursy

II edycja Wojewódzkiego Konkursu Logopedycznego „Rymowanki na dżdżyste poranki”

Uczniowie naszej szkoły zachęceni przez panią logopedę Aleksandrę Łagę i nauczycielki klasy integracyjnej Joannę Piasecką i Magdalenę Jasnowską napisali piękne prace, pełne rymów i łamańców językowych. Autorskie wierszyki zostały wysłane na konkurs logopedyczny do Szkoły Podstawowej nr 39 w Gdańsku. W konkursie wzięły udział 23 szkoły i ogromna ilość uczestników. Jury miało wiele pracy i bardzo trudny wybór.

Jednak:

Nasza uczennica Małgorzata Pyrzyna z klasy III integracyjnej
zdobyła II miejsce w kategorii klas III.

Jesteśmy bardzo dumni z Małgosi! Gratulujemy!

Międzyszkolny Przegląd Piosenki Dziecięcej „Cztery Pory Roku – Jesień”

==============================================================================

Dnia 20 listopada 2010 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Rumi odbył się Międzyszkolny Przegląd Piosenki Dziecięcej „Cztery Pory Roku – Jesień”.

Naszą szkołę reprezentował zespół „ Wesołe Listki” z kl. III d w składzie: Paulina Baranowska, Barbara Konkol, Aleksandra Łoś, Klaudia Mielke i Julia Rakowska.

Wykonał piosenkę pt. „Powoli zasypia świat”- muz. Krzysztof Marzec, sł. Ewa Chotomska.

Decyzją jury w kategorii klas I-III drugie miejsce zajęły uczennice naszej szkoły- „ Wesołe Listki”. Opiekunem zespołu była Gabriela Kitowska.

Sukces uczniów klasy IIIc

=======================================================

Sukces uczniów klasy IIIc

Dnia 18 kwietnia 2011 roku w Szkole Podstawowej nr 39 w Gdańsku odbyło się uroczyste wręczenia nagród finalistom wojewódzkiego konkursu plastycznego "Zwyczaje wielkanocne IV edycja"

Jak co roku jury miało trudny wybór. Nadesłane prace były niezwykle ciekawe, piękne i estetycznie wykonane. Nawiązywały do tradycji Świąt Wielkiej Nocy.Tegoroczną innowacją stała się kategoria konkursowa - kartka świąteczna. Wśród uczestników wyróżniono 37 uczniów z różnych szkół w tym klas integracyjnych.

Konkurs zorganizowano przy współudziale Muzeum Etnograficznego w Gdańsku. Sponsorami nagród były: Hossa, Nordea, Muzeum Etnograficzne i Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdańsku.

Uczniowie naszej szkoły:
Julia Wawiórko i Kajetan Ruth z klasy III c integracyjnej
zajęli III miejsce w tym konkursie.
Brawo!

Finał I Powiatowego Konkursu Europejskiego

==========================================

**Dnia 30 marca 2011 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego odbył się finał I Powiatowego Konkursu Europejskiego dla szkół gimnazjalnych powiatu wejherowskiego.**

Tematyka tego konkursu dotyczyła zagadnień związanych z integracją europejską. W konkursie wzięło udział dziewiętnastu finalistów z różnych szkół. Nasze Gimnazjum nr 3 reprezentowali: Igor Czernewski, Szymon Kummer i Miłosz Milewczyk – wszyscy z klasy III a. Opiekunem drużyny była p. Edyta Bryc.

Laureatem tego konkursu został (ex-aequo z Anną Trepczyk z Gimnazjum w Łęczycach) Miłosz Milewczyk z naszego gimnazjum. Gratulujemy!

Przegląd piosenki i poezji angielskiej "My favourite things"

============================================================

W dniu 8 grudnia 2010 roku uczennice **Szkoły Podstawowej nr 8 z Wejherowa** wzięły udział w przeglądzie piosenki i poezji angielskiej "My favourite things" zorganizowanym przez Pierwszą Społeczną Szkołę Podstawową w Gdyni. W konkursie wzięło udział 150 uczniów szkół podstawowych z całego województwa pomorskiego.

Uczennice Wiktoria Stachowiak i Dominika Domagała z klasy V A (wych. Katarzyna Szlas- Labuda) wystąpiły w kategorii dla klas IV-VI szkoły podstawowej. Uczennice przygotowywały się do konkursu pod opieką nauczycielki języka angielskiego w Zespole Szkół nr 3 **Anny Zawadzkiej - Mierzejewskiej.**

**Wiktoria Stachowiak zajęła I miejsce w kategorii poezji**, recytując autorski wiersz.

W kategorii dla klas I-III **wyróżnienie zdobyła Martyna Labuda z klasy II D** prezentując wiersz pt. "The Little Doll". Przygotowaniem uczennicy do konkursu zajęła się Karolina Jankowska- Nauczycielka języka angielskiego w klasach I-III.

Wszystkim laureatkom gratulujemy!

Komunikat

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

[x] ZAMKNIJ