Uroczystości i imprezy szkolne

Można na Was liczyć!

2013-12-06

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję Góra Grosza, piekąc lub zjadając ciasteczka (albo i jedno, i drugie)! W tym roku nad wyraz się spisaliście. Nie dość, że otrzymaliśmy wręcz olbrzymie ilości przepysznych słodkości, to w dodatku wszystkie wypieki były przepiękne!!! Babeczki i rogaliki, ciasteczka z podwójnym nadzieniem i pierniczki, ciastka owsiane i kruche, z cukrem i marmoladą, w kształcie gwiazdek, ludzików, dzwoneczków, choinek… Wszystkie ślicznie zapakowane, ozdobione czekoladą lub lukrem (białym i kolorowym), posypane słodkimi gwiazdeczkami, kuleczkami, pałeczkami, z lukrowym obrazkiem… Cudowne! Dzięki Wam wszystkim pobiliśmy nasz zeszłoroczny rekord – sprzedaż ciasteczek zasiliła nasze szkolne konto Góry Grosza o ponad 550 złotych! Brawo!