Uroczystości i imprezy szkolne

Świąteczna niespodzianka.

2012-12-20

W okresie przedświątecznym dzieje się wiele dobrego. Zbierane są pieniądze, zabawki, produkty żywnościowe. Przystrojone korytarze wprowadzają niepowtarzalną atmosferę. Nasi uczniowie mają różne pomysły, by ten czas był naprawdę wyjątkowy. Jednym z działań było przygotowanie przez uczennice gimnazjum bożonarodzeniowego przedstawienia dla koleżanek i kolegów z klas I-III szkoły podstawowej. Inscenizacja słowno-muzyczna daleka była od tradycyjnych jasełek. Kłótnia bombek, które godzi czub, przeplatana znanymi świątecznymi piosenkami i występem tanecznym Mikołaja, została przez dzieci przyjęta z dużym entuzjazmem.

Dziękuję wszystkim , którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie.

Wioletta Kwiatkowska