Uroczystości i imprezy szkolne

Wybory SU - Gimnazjum nr 3

2012-09-30

Wyniki wyborów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum nr 3 im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie

Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 3 im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie stanowią wszyscy uczniowie szkoły. W demokratycznych wyborach, które odbyły się 28 września 2012r., młodzież dokonała wyboru swoich przedstawicieli, którzy tworzą Zarząd Samorządu Uczniowskiego.

Do udziału w wyborach uprawione były 552 osoby, a uczestniczyło w nich 431 uczniów. 9 głosów było nieważnych. Uczniowie wybierali członków Zarządu Samorządu Uczniowskiego spośród trzynastu kandydatów, którzy prezentowali swoje programy w kampanii wyborczej.

Oto wyniki wyborów:

• 1)Paulina Potrykus (IIf) – 148 głosów
  • 2)Klaudia Kłosińska (IIe) – 55 głosów
  • 3)Natalia Skrodzka (IId) – 36 głosów
  • 4)Władysław Siczewski (Ig) – 31 głosów
  • 5)Julia Szpunar (Id) – 26 głosów
  • 6)Wiktoria Haffke (Ie) – 24 głosy
  • 7)Jerzy Frankowski (Ig) – 23 głosy
  • 8)Aleksandra Szreder (Id) – 21 głosów
  • 9)Adrianna Dubowska (IIe) – 19 głosów
  • 10)Natalia Szulta (Ig) – 16 głosów
  • 11)Kamila Szklarska (IIa) – 13 głosów
  • 12)Rafał Smentoch (Ig) – 8 głosów
  • 13)Jan Klimowicz (Ig) – 2 głosy.

Przewodniczącą Zarządu Samorządu Uczniowskiego została Paulina Potrykus, a pozostałymi jego członkami: Klaudia Kłosińska, Natalia Skrodzka, Władysław Siczewski i Julia Szpunar.

Najbardziej popularnymi akcjami organizowanymi przez Samorząd Uczniowski do tej pory były: „Szczęśliwy numerek", konkurs na najlepszy bożonarodzeniowy wystrój sali i dyskoteki.

Czym zajmie się Samorząd w tym roku? Już wkrótce się przekonamy!

Do pobrania: