Zdolnych motywować, słabszych inspirować, sportowców kreować, wszystkich integrować.

Uroczystości i imprezy szkolne

« powrót

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców

2012-04-23

W dniu 19.04.2012 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Gimnazjady, który odbędzie się również w Wejherowie. W zawodach wystąpiło 7 zespołów. Zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy, czyli Gimnazjum nr 3 w Wejherowie, która finale pokonała zespół Gimnazjum nr 1 z Rumi. Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, a mecze bardzo emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

• I miejsce – Gimnazjum nr 3 w Wejherowie (Mateusz Derc, Bartek Bielawski, Wojciech Naczke, Szymon Frankowski, Marek Furman, Maksymilian Budasz, Jakub Brudniewicz, Marcin Stromski, Michał Krugliński, Kamil Bujakiewicz, Szymon Żywicki, Robert Lekner, Bartek Malinowski, Rafał Korczyk, opiekun drużyny – Łukasz Zimniewicz)