Uroczystości i imprezy szkolne

2012-03-19

Z okazji Dnia Kobiet 8 marca uczniowie klas Ic, Ie, IIIb, IIIc przygotowali niekonwencjonalny pokaz teatralny. Występ miał baśniowy charakter . W damskie role wcielili się chłopcy, którzy zaprezentowali baśnie Kopciuszek, Jaś i Małgosia oraz Śpiąca Królewna. Żadna z baśni nie została odegrana do końca ponieważ autorzy spektaklu dali jasno do zrozumienia, że niektóre rzeczy potrafią wykonać tylko kobiety.

Tego dnia szkolny kabaret, uczniów klas IIIh, miał swój debiut, zaprezentował skecze o charakterze profilaktycznym.