Uroczystości i imprezy szkolne

PRZEDSTAWIENIE BOŻONARODZENIOWE

2012-01-02

22 grudnia 2011r. odbyło się przedstawienie bożonarodzeniowe, którego formuła oparta była na popularnym programie telewizyjnym „Familiada”. Program poprowadził Jakub Wojewódka, który wcielił się w rolę Karola Strasburgera, a uczestnikami konkursu byli gospodarze klas, podzieleni na drużyny Aniołów i Mikołajów. Przedstawienie uświetniły występy uczniów naszej szkoły. Na zwycięzców czekały słodkie upominki ufundowane przez dyrekcję szkoły. Największą niespodzianką był występ nauczycieli, którzy zaśpiewali piękną, świąteczną piosenkę „Przekażmy sobie znak pokoju”. Na zakończenie przedstawienia życzenia spokojnych świąt i szczęśliwego nowego roku złożyła wszystkim pani dyrektor Danuta Czernewska.