Kochani Maratończycy z klasy 7 i gimnazjum "W lustrze książki"

Za Wami kolejny rok odnajdywania własnych bogactw i możliwości dzięki udziałowi w Maratonie Czytelniczym. Dziękuję za wspólną podróż po kartach literatury. Wierzę, że nie był to stracony czas. Gratuluję wspaniałych wyników, które świadczą o tym, że obcowanie z lekturami było dla Was przyjemnością.

Akcja charytatywna dla Wiktorii

„Gdy wszystkie, nawet największe słowa nie są odpowiednie, aby wyrazić swoją wdzięczność, wystarczy powiedzieć: dziękuję, a serce dopowie resztę”.

Szkolne Dni Integracji cd.

17 maja odbyły się obchody Dni Integracji w oddziałach wczesnej edukacji. Na to wydarzenie została zaproszona młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Wejherowie.

Warsztaty mydełkowe

W poniedziałek, 14 maja, pani Małgosia Hallmann poprowadziła w klasie Ia warsztaty robienia mydełek. Dzieci miały możliwość zadecydować o kolorze mydełka, jego zapachu i dodatkach. Bacznie obserwowały i słuchały pani Gosi, wykonując kolejno Jej polecenia.

Uwaga! Zbliża się kolejna wymiana młodzieży!

We wrześniu odbędzie się kolejna międzynarodowa wymiana młodzieży. Tym razem uczniowie (10 osób) udadzą się na Łotwę, gdzie spotkają się z kolegami z Litwy, Łotwy oraz Danii.

Niezwykła lekcja empatii

10 maja 2018 roku uczniowie klasy IVg wraz z wychowawcą Krystyną Naczk udali się do Szkoły Podstawowej nr 7 w Wejherowie. Na spotkanie integracyjne zostaliśmy zaproszeni przez panią wicedyrektor Renatę Solarczyk- mamę Amelki i Mariusza. Panie nauczycielki oraz uczniowie przyjęli nas bardzo serdecznie.

Szkolne Dni Integracji

W dniach 14-18 maja odbywają się na terenie naszej szkoły Szkolne Dni Integracji, z wieloma atrakcjami, którym towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy na przenośny koncentrator tlenu (kosztuje około 12000 zł) dla jednej z naszych uczennic, która od lat zmaga się z ciężką chorobą - mukowiscydozą.

Od szkolniaka do żaka

Czwarta edycja Konkursu Matematycznego „OD SZKOLNIAKA DO ŻAKA” była kierowana do uczniów klas V, VI i VII szkół podstawowych oraz II i III klas gimnazjum, którzy wykazują zainteresowanie matematyką. Konkurs składał się z trzech etapów.

Komunikat dla rodziców uczniów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 rozpoczną naukę w klasie pierwszej SP nr 8

W związku z projektowanymi w roku szkolnym 20178/2019 dodatkowymi zajęciami z pływania w klasie pierwszej 18 czerwca 2018r. o godz. 16.00 odbędzie się test z ogólnej sprawności fizycznej dla uczniów zainteresowanych udziałem w w/w zajęciach.

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

10 maja na boiskach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choczewie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2005 i młodszych. Do zawodów przystąpiło osiem zespołów z powiatu wejherowskiego szkoły