Zebranie rodziców

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami, które odbędą się 5 - 6 czerwca 2018r.

Skarby majowej łąki

Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w konkursie plastycznym Wejherowskiego Centrum Kultury pt.:„Skarby majowej łąki”. Dwie prace zyskały uznanie jury. I miejsce zajęła Wiktoria Tomaszewska, natomiast II miejsce – Emilia Patok.

VII Wojewódzki Konkurs Piosenki Rozrywkowej

18 maja 2018 w Szkole Podstawowej nr 85 w Gdańsku odbył się VII Wojewódzki Konkurs Piosenki Rozrywkowej, nasze uczennice pod kierunkiem pani Joanny Kozyrskiej-Sieczak zajęły następujące miejsca:

Konkurs Matematyczny KANGUR

W tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR aż dziewięcioro uczniów naszej szkoły uzyskało wynik wyróżniający. Są to następujący uczniowie:

Podziękowanie za serce i przyjazną dłoń

22 maja nastąpiło przekazanie specjalistycznego urządzenia dla naszej chorej uczennicy, Wiktorii. Przedstawiciel FIRMY EIMSKIP POLAND o/GDYNIA, Pan Piotr Grzenkowicz wręczył mamie dziewczynki kondensator tlenu.

Kolejny sukces Oli

W poniedziałek, 21 maja, w Teatrze na Plaży w Sopocie odbył się finał wojewódzki XXXV Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej, do którego zakwalifikowała się nasza uczennica – Aleksandra Pilarska z klasy IIe gimnazjalnej.

KLUB PRZYJACIÓŁ BIBLIOTEKI

Dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się z wizytą do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Aleksandra Majkowskiego w Wejherowie. Chociaż uczniami pierwszej klasy zostaną dopiero we wrześniu, to już teraz stali się członkami Klubu Przyjaciół Biblioteki.

MAMY FINAŁ WOJEWÓDZKI W LEKKOATLETYCE !!!

15.05.2018 roku na stadionie Centralnego Ośrodka Szkolenia w Cetniewie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnej Lekkoatletyce dziewcząt oraz chłopców. Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkiej Gimnazjady, który odbędzie się 23.05.2018 roku w Słupsku.

DNI JĘZYKÓW OBCYCH

W tym tygodniu obchodzić będziemy dni języków obcych. W środę klasy II i III gimnazjum zapraszamy na przedstawienie pt."The School Tales Mashup". Klasy drugie prosimy o przybycie na małą salę gimnastyczną o godzinie 10.15, klasy trzecie o godzinie 11.20.

Więcej wpłacasz więcej otrzymujesz

WYNIKI KONKURSU "Więcej wpłacasz więcej otrzymujesz" promującego Fundusz Rady Rodziców w Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie w roku szkolnym 2017/18 :