Z wizytą w wojsku

Z okazji Dni Otwartych Koszar, 6 czerwca 2018r. klasy IIa, Id, IIIe oraz grupy Oa, Ob udały się do wejherowskiej Jednostki Wojskowej. Czekały tam na dzieci liczne atrakcje przygotowane przez żołnierzy.

POLSKA AKADEMIA DZIECI – maj 2018

Za nami ostatnie spotkanie w ramach Polskiej Akademii Dzieci. Tym razem wysłuchaliśmy wykładu Agnieszki Warczak „ Dziecko w łonie matki”. Przedstawiła nam rozwój dziecka w poszczególnych miesiącach ciąży.

Piknik Świetlików

W środę 30 czerwca na terenie ogródków działkowych odbył się coroczny piknik dla naszych świetlików. Ideą przewodnią jest integracja na świeżym powietrzu i propagowanie zdrowego stylu życia i odżywiania. Podczas zabaw i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, dopisywało piękne słońce.

Międzyszkolny konkurs "Matematyczny Ekspert" dla klas II SP

28.05.18r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się międzyszkolny konkurs "Matematyczny Ekspert" dla uczniów klas IISP. Przedstawiciele naszej szkoły jak i pozostali uczestnicy zostali uroczyście przywitani przez dyrekcję i przystąpili do wykonywania przygotowanych dla nich zadań.

Zajęcia sensoplastyki w świetlicy szkolnej

22 maja wszystkie chętne dzieci mogły skorzystać z zajęć sensoplastyki, które zostały zorganizowane przez wychowawców świetlicy.

Podróż przez kontynenty - nasi laureaci

Siedmiu uczniów naszej świetlicy wzięło udział w gminnym konkursie plastycznym "Podróż przez kontynenty – Australia". Prace, które wykonali przedstawiały faunę i florę tego kontynentu lub ciekawe jego miejsca. Arcydzieła powstawały kilka dni i były mieszanką różnych technik plastycznych.

Wizyta w bibliotece

Uczniowie klasy IIIe wybrali się na wycieczkę do Biblioteki w Bolszewie, której celem było zwiedzenie oraz zachęcanie dzieci do korzystania wspólnie z rodzicami z książek oraz zbiorów, jakimi dysponuje biblioteka. Dzieci wysłuchały fragmentu książki oraz wykonały ilustrację głównego bohatera.

English Poetry and Drama Contest

Jak co roku w maju odbył się Wojewódzki Konkurs Poezji i Dramy Angielskiej 'English Poetry and Drama Contest'. Motywem przewodnim tegorocznej edycji było powiedzenie 'Haste makes waste' i uczniowie przygotowali łącznie 29 występów w trzech kategoriach: piosenka, wiersz i scenka teatralna. 17 maja 2018 na scenie auli SP 4 w Redzie naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas drugich gimnazjalnych.Aleksandra Pilarska z 2eg powtórzyła sukces z zeszłego roku i zajęła I miejsce w kategorii piosenka.

TRZECIE MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM L.A !!!

23.05.2018 W SŁUPSKU ODBYŁ SIĘ FINAŁ XIX WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE, W KTÓRYCH POD OPIEKĄ DAMIANA MARMUŁOWSKIEGO NASZĄ SZKOŁĘ ORAZ POWIAT WEJHEROWSKI REPREZENTOWAŁ FILIP FREITAG UCZEŃ KLASY III D.

Podwójna nagroda w Konkursie Recytatorskim Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa”

26-27maja w Chmielnie odbył się 47 Finał Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa”. Ubiegłoroczna laureatka tego konkursu -  Aleksandra Pilarska w tym roku otrzymała: Nagrodę Specjalną za najpiękniejszą interpretację klasycznej poezji kaszubskiej oraz II miejsce w kategorii klasy VII i gimnazjum.