„ÓSEMKA - w kraju i na świecie”

Organizatorem konkursu jest Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 8 w Wejherowie.

Koniec roku szkolnego

22 czerwca świętowaliśmy uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Dla uczniów trzecich klas gimnazjalnych był to jednocześnie ostatni dzień w naszej szkole.

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

18 czerwca w Szkole Podstawowej nr 8 odbyła się XXI edycja NAJLEPSZYCH Z NAJLEPSZYCH.Wśród zaproszonych gości znaleźli się rodzice stypendystów, laureatów i zwycięzców różnorakich konkursów oraz wyróżnieni uczniowie.

Szkoła na kołach - głosuj!

W wykazie projektów pozytywnie zakwalifikowanych przez komisję ds.Budżetu Obywatelskiego 2018 znalazł się projekt „Szkoła na kołach”(pozycja O00004). Projekt ma na celu mobilizowanie dzieci, młodzieży oraz dorosłych mieszkańców do aktywności sportowej, zwiększenie liczby osób poruszających się w ruchu miejskim na rowerach oraz propagowanie tego środka komunikacji.

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Zgodnie ze szkolną tradycją od 4 do 8 czerwca na terenie naszej szkoły przeprowadzana była akcja „Cała Polska Czyta Dzieciom”, którą uroczyście rozpoczęła głośnym czytaniem uczniom klasy IId szkoły podstawowej pani dyrektor Danuta Czernewska. Świetnie w roli lektorów sprawdzili się też uczniowie klas IId i IIe gimnazjum, którzy z wzorcowo przygotowanym czytaniem wybranych utworów odwiedzili wszystkie klasy I – III.

Bal trzecioklasistów

Uczniowie klas trzecich 13 czerwca wzięli udział w balu zorganizowanym na zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego. Był to czas na tańce i zabawę przy muzyce, którą wspaniale dobierał wszystkim tata Marcela.

EXTRA SZKOLNA STOŁÓWKA - GŁOSUJ !!!!!!!!!!!!!!

Uwaga! Uwaga! Wracamy do gry! Głosujemy jeszcze dwie doby. Zaczynamy dziś o północy!!! Zbierzmy siły i dajmy z siebie wszystko!

Wycieczka do Skansenu we Wdzydzach Kiszewskich

W wycieczce uczestniczyły dzieci z klasy III E oraz III G.Naszym celem było poznanie dawnej architektury wsi kaszubskiej,zwiedzenie najważniejszych zabytków kultury - szkoła, kościół, młyn, stare domy…, zapoznanie z życiem i działalnością ludzi zasłużonych na Kaszubach - Tedor i Izydor Gulgowscy.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018r. odbędzie się zakończenie roku szkolnego według harmonogramu:

Zawody w dwa ognie

Nasza drużyna "Ognista Ósemka" 15 czerwca w Szkole Podstawowej nr 11 wzięła udział w Międzyszkolnych Zawodach w Dwa Ognie. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali chłopcy z klas III. Po wspaniałej walce i sportowej rywalizacji zajęliśmy II miejsce.