Brawa dla Wiktorii

Pod koniec czerwca w Warszawie zakończyła się 6 edycja konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Polska, moja Ojczyzna" organizowanego przez tygodnik "Sieci".

Konkurs z okazji Europejskiego Dnia Języków 2018

Ogłaszamy konkurs na najciekawszy projekt koszulki (T-shirt) z okazji Europejskiego Dnia Języków 2018 (European Day of Languages 2018).

Zmiana planu zajęć

Od 10 września obowiązuje nowy plan lekcji w klasach IV-VIII SP i III gimnazjum. Aktualny rozkład zajęć znajduje się w zakładce Plan lekcji.

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami, które odbędą się 12 - 13 września 2018r.

Dziękujemy!

Nowy rok szkolny zaczynamy od podziękowań. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu na naszą szkołę w konkursie Extra stołówki! Dziękujemy za wszystkie kliknięcia i potwierdzenia! Za paragony! Za kupowanie każdej margaryny oddzielnie! Za poświęcenia i wyrzeczenia! Dziękujemy, że mogliśmy na Was liczyć! I chociaż jest nam przykro, gdyż nie zdobyliśmy głównej nagrody, cieszymy się, że jesteście!

Spotkajcie nowych przyjaciół

Serdecznie zapraszamy Was mali czytelnicy z klas II i III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w VII edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla Najmłodszych „Spotkacie nowych przyjaciół”.

Zaproszenie dla Książkowych Moli

Zapraszamy Mole Książkowe z klas 4-6 do udziału w tegorocznej edycji Maratonu Czytelniczego. Konkurs odbywa się pod hasłem: „Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca”.

WIELKI MARATON CZYTELNICZY W lustrze książki

Zapraszam miłośników książek do udziału w ósmej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego "W LUSTRZE KSIĄŻKI" przeznaczonego dla uczniów VII-VIII klasy SP oraz uczniów III gimnazjum.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3  września według harmonogramu:

Egzaminy poprawkowe

Egzaminy poprawkowe odbędą się 27 i 28 sierpnia 2018r. według harmonogramu: