Bajkowy Bal Przebierańców w świetlicy szkolnej

5 października w  świetlicy szkolnej odbył się Bajkowy Bal Przebierańców. Po tygodniu zajęć, w czasie których czytaliśmy baśnie i bajki, przyszedł czas na zabawę. Uczniowie przy piosenkach dla dzieci tańczyli, bawili się i brali udział w konkursach. Wybraliśmy króla i królową balu. Nie zabrakło poczęstunku w postaci słodyczy i owoców. Zabawa była bardzo udana.

Zajęcia kulinarne „Wypieki na wesoło” w świetlicy szkolnej

Uroczystości w Piaśnicy

W niedzielę, 7 października przedstawiciele społeczności naszej szkoły wzięli udział w uroczystościach patriotyczno – religijnych w Piaśnicy.

Wybory do Samorządu Szkolnego

5 października (w piątek) odbędą się wybory do Samorządu Szkolnego. Możecie głosować na kandydata, który Waszym zdaniem spełni oczekiwania uczniów i będzie Was godnie reprezentował. Wasz głos ma znaczenie!

Międzynarodowa wymiana uczniów

W minionym tygodniu odbyła się międzynarodowa wymiana uczniów w ramach projektu Erasmus+.

Wyniki konkursu "ÓSEMKA - w kraju i na świecie"

W konkursie organizowanym przez Radę Rodziców pod hasłem "ÓSEMKA - w kraju i na świecie" uczniowie wykonali ciekawe i pomysłowe fotografie. Doceniamy wkład włożony w ich przygotowanie i interesujące uchwycenie tematu. Dziękujemy za zaangażowanie.

XIV edycja Olimpiady Matematycznej Juniorów (2018/2019)

Zawody pierwszego stopnia OMJ składają się z dwóch niezależnych części:

KRZYŻÓWKOMANIA

Ogłaszamy konkurs na krzyżówkę matematyczną z hasłem patriotycznym. Pracę należy wykonać w formie papierowej oraz elektronicznej, podpisać, dostarczyć do sali 310 i przesłać na adres mailowy matkonkurs1@wp.pl do końca października 2018 roku.

Wycieczka do TTM i Norda FM

26 września klasa 4b wybrała się na wycieczkę do siedziby naszej lokalnej telewizji TTM (Twojej Telewizji Morskiej) oraz rozgłośni radiowej Norda FM.

Ogłoszenie!

W stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę Międzyregionalna Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” z siedzibą w Gdańsku ogłasza konkurs dla dzieci przedszkolnych i młodzieży szkolnej na wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką i w formacie nie mniejszym niż A3.