Konkurs z geografii - lista zakwalifikowanych

Zamieszczamy listy osób, które zakwalifikowały się do II etapu Konkursu z geografii. Przypominamy, że odbędzie się on 14 grudnia 2018 w SP nr 8 w Wejherowie o godz.14.

MIKOŁAJKI DLA HOSPICJUM

Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej na rzecz Puckiego Hospicjum. Prosimy spróbuj w jesienne popołudnie uszyć kocyk, poduszkę, maskotkę lub wydziergać wdzianko na kubek. Twoją pracę przekażemy pacjentom Hospicjum z okazji mikołajek.

Podziękowania

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w charytatywna zbiórkę materiałów szkolnych dla dzieci z Kresów. Pamiętajmy, dobro zawsze wraca!

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

29 października 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie rozegrany został powiatowy turniej unihokeja dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zajęcia kulinarne w świetlicy szkolnej

Tym razem w czasie zajęć kulinarny poznaliśmy przepis na kokosanki i postępując zgodnie z wskazówkami udało się nam je upiec.

Szybciej wpłacasz - więcej otrzymujesz

Wzorem lat poprzednich Rada Rodziców ogłasza konkursu „Szybciej wpłacasz -  więcej otrzymujesz” promujący Fundusz Rady Rodziców. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i udziału w konkursie.

„Nie pozwól pamięci zarosnąć trawą...Sprzątnij grób obok"

Dnia 24 października 2018 r. klasy 8 a i 7c wraz z wychowawcami wzięły udział w przedsięwzięciu zainicjowanym przez Muzeum Piaśnickie „Nie pozwól pamięci zarosnąć trawą...Sprzątnij grób obok".

"Jedzie pociąg z daleka....." zwiedzamy SKM w Gdyni

Uczniowie klasy II B wybrali się pociągiem do siedziby spółki SKM w Gdyni. Dzieci najczęściej pytają po jakich torach jeżdżą pociągi? Kto kieruje pociągami? Kto układa tory? Jak to się dzieje, że pociągi na siebie nie wpadają? Gdzie kupić bilet na pociąg PKP SKM?

Oszczędzamy w SKO

Podobnie jak w ubiegłych latach, Szkolna Kasa Oszczędności (SKO) zaprasza do skorzystania z możliwości oszczędzania poprzez konto bankowe. Konto indywidualne dla ucznia zakładane w naszej szkole prowadzone jest przez Bank PKO BP.

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU

17 i 19 października 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr6 w Wejherowie rozegrane zostały turnieje unihokeja chłopców i dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.