„SZKOLNY KRYPTOLOG”

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę odbył się w naszej szkole (6 listopada) konkurs matematyczny „SZKOLNY KRYPTOLOG”. Konkurs nawiązywał swoją tematyką do wybitnych osiągnięć polskich matematyków i kryptologów, dzięki którym możliwa była efektywna walka o zachowanie naszej narodowej niezawisłości.

Fabryka bombek - podsumowanie

We wtorek 20 listopada, w czytelni biblioteki szkolnej, licznie zgromadzili się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Przyświecał im jeden cel – pomóc potrzebującym. Czytelnia na kilka godzin zamieniła się w prawdziwą fabrykę bombek.

Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na konsultacje dla rodziców, które odbędą się 28 - 29 listopada 2018r.

Kiermasz! Kiermasz!

28 listopada 2018r.od godziny 16.00 oraz 29.11 od godz.8.00 w budynku szkoły przy ul.Nanickiej 22 odbędzie się Szkolny Kiermasz Świąteczny.

KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej. Zadaniem uczestników jest przedstawienie nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia w postaci kartki świątecznej wraz z umieszczonymi na niej życzeniami w języku angielskim.

AKCJA DLA PUCKIEGO HOSPICJUM

Zapraszamy Was do udziału w akcji na rzecz pacjentów puckiego hospicjum. Uszyjemy kocyki, poduszki, maskotki lub wydziergamy wdzianka na kubki. Przygotowane prezenty to mikołajkowe niespodzianki dla podopiecznych placówki. Macie ochotę przyłączyć się do nas?

Mikołajkowa akcja charytatywna

14 listopada 2018 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w akcji charytatywnej, której celem było przygotowanie upominków dla pacjentów z Hospicjum w Pucku.

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!

W oddziałach klas 1-3 oraz oddziałach przedszkolnych również organizujemy zbiórkę na rzecz zwierząt ze schroniska w Dąbrówce.

Pomóżmy pomagać!

Od kilku lat nasza szkoła wspiera Schronisko dla Zwierząt w Dąbrówce. Zbliża się zima, a zwierzaki potrzebują pomocy! Oprócz specjalistycznych karm potrzebne są również suplementy diety typu AmylaDol, RenalVet, VetoSkin, KalmVet, UrinoMet, Hepatiale Forte, HemoVet,, ArthroFos, Pronefra, Ipakitina. Są to suplementy, które podopieczni schroniska z różnymi dolegliwościami przyjmują codziennie.

SUKCES DZIEWCZĄT W MIEJSKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

16 listopada 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie rozegrany został turniej halowej piłki nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Piłka nożna dziewcząt w wydaniu halowym zastała po raz pierwszy umieszczona w kalendarzu rozgrywek szkolnych przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku i w tym historycznym turnieju dziewczęta SP 8 osiągnęły duży sukces.