Mikołajki

Uczniowie klasy IIb, 6 grudnia udali się na warsztaty malowania na ceramice. Dodatkowo dzieci miały okazję zaśpiewać Świętemu Mikołajowi, a w nagrodę otrzymały słodkie piernikowe paczuszki. Piękne świąteczne kubeczki zostały wypalone w piecu, aby mogły służyć dzieciom na długo.

Mikołajkowa wizyta

W mikołajkowy dzień wybraliśmy się w odwiedziny do podopiecznych puckiego hospicjum. Oprócz uśmiechu i dobrego słowa zabraliśmy ze sobą prezenty własnoręcznie wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli.

Zróbmy szalik z dobroci!

W listopadzie uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w pięknej i praktycznej lekcji dobroczynności. Akcja Caritasu ,,Zrób szalik dla… ,dla kogoś kogo los nie oszczędził, dla kogoś o kim inni zapomnieli …” była okazją nauczyć się czegoś nowego, zrobić coś dobrego i miło spędzić czas.

Maratończycy z klas 4-6!

Zapraszamy Was na kolejny test w środę (12 grudnia) o godzinie 14.10. do sali 311.

Praca

Dyrekcja SP nr 8 poszukuje pracownika na stanowisko ratownika na krytej pływalni. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod nr tel.058 7386310, 7386316.

Czytamy po kaszubsku

W ubiegły czwartek 29.11.18r. uczennice z naszej szkoły wzięły udział w powiatowych eliminacjach konkursu czytania po kaszubsku w Linii.

Wycieczka do Akwarium Gdyńskiego

4 grudnia klasy 4b i 4g wraz z wychowawcami p.Moniką Mielewczyk i p. Justyną Hebel wybrały się na wycieczkę do Akwarium Gdyńskiego. Dzieci mogły zobaczyć i podziwiać niezwykłe gatunki ryb pochodzących z różnych regionów świata. Dużą atrakcją była rafa koralowa zachwycająca bogactwem barw i kształtów.

ZŁOTE MEDALE ZDOBYTE NA TURNIEJU ANDERS CUP W WARSZAWIE

W pierwszy weekend grudnia na obiektach Szkoły Sportowej nr 12 w Warszawie odbył się ogólnopolski turniej koszykówki dziewcząt rocznika 2006 ANDERS CUP 2019. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas sportowych 6d i 5d, które wygrywając wszystkie spotkania zajęły pierwsze miejsce w turnieju. Zawodniczki na co dzień reprezentujące szkolny klub UKS BASKET Ósemka zostawiły w pokonanym polu zespoły z Warszawy, Kutna , Zambrowa, Konstantynowa i Wąchocka.

Szkolny Kiermasz Świąteczny

W dniach 28 – 29 listopada 2018r. odbywał się w naszej szkole kiermasz świątecznych ozdób i słodkości, z którego dochód w całości zaplanowaliśmy przeznaczyć na potrzeby społeczności szkolnej.

Konkurs z języka niemieckiego - lista zakwalifikowanych

Zamieszczamy listy osób, które zakwalifikowały się do II etapu Konkursu z języka niemieckiego.