Małe Miasto Wejherowo 2019

W dniach 21-25 stycznia 2019r. w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie realizowany będzie projekt "Małe Miasto Wejherowo 2019", którego uczestnikami będą uczniowie naszej szkoły.

Wyniki konkursu „Szkoła Podstawowa nr 8 - łączy pokolenia”

W konkursie organizowanym przez Radę Rodziców pod hasłem: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 - ŁĄCZY POKOLENIA uczniowie wykonali ciekawe i pomysłowe prace. Doceniamy wkład włożony w ich przygotowanie i ciekawe uchwycenie tematu. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Uwaga Maratończycy z klas 4-6 !

Na czwarty test maratonu zapraszamy Was w środę 9.01.2019 o godzinie 13.15 do sali nr 31.

Projekt Budżetu Obywatelskiego "Umiem pływać"

W związku z realizacją Projektu Budżetu Obywatelskiego "Umiem pływać" Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie składa zapytanie ofertowe na realizację zajęć w ramach ww. projektu. Szczegóły w załączniku.

"Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj"

W okresie świątecznym klasy 0-3 oraz 7a Szkoły Podstawowej nr 8 wzięły udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej "Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj". Ideą akcji było wspólne kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych w społeczeństwie, w którym tak ważną rolę odgrywają technologie informacyjno-komunikacyjne.

Premiera filmu o Piaśnicy

Dnia 10 grudnia 15 uczniów pod opieka pani Doroty Chodubskiej udała do Warszawy na premierę filmu Piasnica. Wyjazd organizowało Muzeum Piasnickie w Wejherowie.

Zimowa przerwa świąteczna

Zimowa przerwa świąteczna trwa w szkołach od 23 do 31 grudnia br. Jest to dla uczniów czas wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Informujemy, że w tym okresie, w związku z brakiem zgłoszeń od rodziców, w szkole nie odbędą się zajęcia opiekuńcze.

Wesołych Świąt

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom oraz przyjaciołom szkoły składamy serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów. Niech ten świąteczny nastrój pozostanie w naszych sercach jak najdłużej.

Wyniki konkursu plastycznego „Historia Polski w pieśni zamknięta, historia Polski nutą pisana”

21 grudnia 2018 r. odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego „Historia Polski w pieśni zamknięta, historia Polski nutą pisana” zorganizowanego z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodległości.

„Najładniejsza ozdoba choinkowa”

Ogłoszone zostały wyniki konkursu na „Najładniejszą ozdobę choinkową” dla dzieci z klas I – III, który tradycyjnie już zainicjowany został przez Prezydenta Miasta Wejherowa.