Zebranie rodziców

8 grudnia (środa) - dla klas I-III oraz 9 grudnia (czwartek) - dla klas IV - VIII w godzinach 17.00 - 18.00 odbędą się zebrania rodziców z wychowawcami przez platformę Teams. Rodzice będą musieli skorzystać z loginów swoich dzieci i dołączyć do spotkania zaplanowanego w Kalendarzu. Wyjątek stanowi klasa 4d z uwagi na zmianę wychowawcy. Zebranie dla tej klasy odbędzie się 9 grudnia o godz.17.00 w sali 311.

"Żegnaj mały, kochany Aniołku".

Wiadomość o śmierci Alicji wstrząsnęła nami dogłębnie, trudno pogodzić się z tak wielką stratą. Słowa wydają się niewystarczające, aby wyrazić smutek, jaki czujemy z powodu tragicznego odejścia naszej kochanej Alicji. Jakże niełatwo żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami. Zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

II etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Przypominamy, że eliminacje rejonowe odbędą się 8 grudnia 2021 r. o godz. 14.00. w małej sali gimnastycznej.

Uwaga Maratończycy z klas 4-6!

Na trzeci etap Maratonu Czytelniczego zapraszamy Was 7.12.2021r. o godzinie 14.00 do sali 31.

UWAGA - ZMIANA PLANU!

Od poniedziałku 6.12 nastąpią drobne zmiany w planie zajęć dla klas IV-VIII. Nowy plan dostępny jest w zakładce Plan lekcji.

Zwierzęta potrzebują naszej pomocy-zbiórka na Schronisko w Dąbrówce

Uczniowie klas 1-8:koty i psy ze Schroniska potrzebują naszej pomocy. W załączniku jest informacja od Schroniska w Dąbrówce, czego potrzebują zwierzęta, ale i wolontariusze. Zbiórka trwa od 15 listopada do 6 grudnia, rzeczy przynosimy do sali 47 lub do świetlicy- do pani Klaudii. W całej szkole zostaną rozwieszone plakaty przypominające o zbiórce.

Uwaga Maratończycy "W lustrze książki" !

Na trzeci etap Maratonu Czytelniczego zapraszamy 7 grudnia 2021r. o godzinie 14.15 do sali 34.

Kalendarz adwentowy 3c

Kalendarz adwentowy wykonany samodzielnie przez uczniów klasy 3c.

Świąteczna matematyka

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Drodzy uczniowie klas IV - VIII, zapraszamy Was do udziału w konkursie. Wykonajcie świąteczną ozdobę , która będzie w sobie zawierać elementy matematyczne.

Feste feiern wie sie fallen! I Wojewódzki Konkurs językowo-kulturowy dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych

Zapraszamy Was, Droga Młodzieży, do wzięcia udziału w I Wojewódzkim Konkursie językowo- kulturowym organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział Trójmiasto. Należy wykonać piękną kartkę świąteczną i wypisać w środku życzenia bożonarodzeniowe w języku niemieckim. Ocenie podlegać będzie nie tylko pomysłowość w wykonaniu kartki, ale także oryginalność życzeń