Miejski etap XXXVI edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej już za nami!

Jak co roku w naszej szkole odbył się miejski etap konkursu recytatorskiego. Przedstawiciele wejherowskich szkół zaprezentowali interpretacje polskich utworów poetyckich. Z biorących udział w turnieju komisja wyłoniła dwoje zwycięzców każdej kategorii wiekowej, którzy 25 marca wezmą udział w etapie rejonowym.

KONKURS PLASTYCZNY „SZTUKA Z RECYKLINGU”

W związku z nadchodzącym Dniem Ziemi (22.04.2018r.), zapraszamy wszystkie dzieci, uczęszczające do świetlicy szkolnej do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Sztuka z recyklingu”.

PROFI IN DEUTSCH

Sonja Treder – uczennica klasy 3EG – reprezentowała naszą szkołę w dniu 1 marca 2019 r. na Konkursie „Profi in Deutsch” zorganizowanym przez Powiatowy Zespół Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie.

UWAGA! Już 14.03.2019 roku Konkurs Matematyczny

Zapraszamy uczniów klas IV-VIII oraz III gimnazjum do udziału w konkursie dotyczącym zapamiętania jak największej ilości cyfr po przecinku liczby π.

Uwaga Maratończycy z klas 4-6 !

Na kolejny test maratonu zapraszamy Was w środę 6.03.2019 o godzinie 13.15 do sali nr 31.

DZIEŃ OTWARTY

5 MARCA 2019 w godz.15.00 -18.00 na drugim piętrze starej szkoły odbędzie się DZIEŃ OTWARTY SP. Zapraszamy rodziców oraz dzieci, które w przyszłym roku szkolnym staną się uczniami naszej szkoły.

60 kartek na 60-lecie szkoły

Szanowni Absolwenci "Ósemki"! W tym roku szkoła obchodzi 60-lecie. W związku z tym zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą. Bez względu na to, w którym miejscu na świecie obecnie Państwo przebywacie, wyślijcie do szkoły kartkę z pozdrowieniami. W maju zostanie przygotowana mapa ukazująca miejsca, z których dotarły kartki.

Spotkanie z policją

27 lutego 2019r., po feriach, kontynuowaliśmy w naszej szkole obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. Włączyli się do tego pracownicy Policji ds. Nieletnich, którzy przeprowadzili prelekcje dla klas siódmych i ósmych. Uczniowie uświadomieni zostali jakie zachowania nieletnich mieszczą się w kategoriach wykroczeń i przestępstw.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Po raz kolejny nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, który w tym roku przypadł na dzień 5 lutego. Z tej okazji, w tygodniu przed feriami podczas godzin wychowawczych w klasach odbywały się zajęcia uświadamiające uczniom zagrożenia związane z korzystaniem z Internetu.

Znamy zwycięzców szkolnego etapu konkursu „Młodzi Przedsiębiorczy”

4 lutego 2019 r. odbył się szkolny etap konkursu „Młodzi Przedsiębiorczy”. Wzięło w nim udział 27 uczniów z klas VII, VIII i III gimnazjum naszej szkoły.