Szanowni Rodzice

W związku z zapowiadanym strajkiem nauczycieli od 8 kwietnia 2019 roku, informuję, że w tym czasie mogą nastąpić znaczne utrudnienia w realizacji zajęć dydaktycznych zgodnie  z obowiązującym planem.

Czarodziej słowa- międzyszkolny konkurs polonistyczny dla klas III – edycja trzecia

29 marca uczniowie klas trzecich pięciu wejherowskich szkół podstawowych mieli okazję wykazać się swoją wiedzą polonistyczną w konkursie międzyszkolnym „Czarodziej słowa”.

LIONHEART

29 marca 2019 r. odbył się drugi etap i finał Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego LIONHEART, organizowanego przez Powiatowy Zespół Szkół Nr 4 w Wejherowie. Nasi uczniowie byli w czołówce - zwyciężczynią VI edycji konkursu została Adriana Aleksandrowska z 3fg, zaś drugie miejsce zajęła Natalia Kulik z 3eg.

MAMY FINAŁ WOJEWÓDZKI W LEKKOATLETYCE !!!

27.03.2019 roku na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zawody te były eliminacją do FINAŁU WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, który odbędzie się 5.04.2019 roku w Człuchowie.

Uwaga Maratończycy z klas 4-6 !

Na ostatni test zapraszamy Was w poniedziałek 8.04.2019r. do sali 31 o godzinie 13.00 (zaraz po rekolekcjach).

Środowisko potrzebuje Twojej pomocy!

Środowisko potrzebuje Twojej pomocy! To hasło towarzyszyło uczniom klas 7 i 8 szkoły podstawowej jak i uczniom klas 3 gimnazjum przez ostatnie dwa tygodnie. Do 22 marca uczniowie mogli przynosić prace na konkurs o ochronie środowiska.

Prośba o pomoc

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie finansowe dla Pani Patrycji Wojciechowskiej, mamy Marcela, kolegi uczniów naszej szkoły.

Kiermasz świąteczny

4 kwietnia(w godz.9 -14) i 5 kwietnia(w godz.9 -15) w budynku szkoły przy ul.Nanickiej 22 odbędzie się Szkolny Kiermasz Świąteczny. Zapraszamy do zakupu rękodzieła artystycznego, ozdób, stroików świątecznych, upominków i wszelkich cudowności wykonanych przez nauczycieli, rodziców i uczniów naszej szkoły.

Intensywnie, wspólnie i na wesoło, czyli sposób na powtórkę przedegzaminacyjną

28 marca uczniowie z klas III i VIII próbowali przypomnieć sobie i utrwalić materiał z podstawy programowej. Grali w gramatyczne kości, lekturową butelkę, dyskutowali na temat postaw bohaterów, a nawet wcielili się w nich, aby wykonać „Zdjęcie rodzinne”.

„Myślę logicznie, bo ekologicznie”

Każdy ma wpływ na środowisko, w którym żyjemy. Wiele pozornie drobnych i nieznaczących wyborów, które codziennie dokonujemy przekłada się na tempo zmian klimatycznych na Ziemi.