KOCHANI MARATOŃCZYCY!!!

Dobiegła końca kolejna, jubileuszowa, edycja Maratonu Czytelniczego. Bardzo dziękujemy Wam za liczny udział w książkowej przygodzie. Mamy nadzieję, że były to dla Was wspaniałe spotkania z literackimi bohaterami. Wszystkim Wam gratulujemy osiągniętych wyników. Zachęcamy do poznawania kolejnych ciekawych książek.

Egzamin Ósmoklasisty 2019

Egzamin Ósmoklasisty w dniach 15,16,17.04.19r. Zbiórka przed wyznaczonymi salami o godz.8.15. Zgodnie z komunikatem o harmonogramie egzamin ósmoklasisty jest przeprowadzany z następujących przedmiotów:

POWIATOWY KONKURS WIEDZY O MORZU BAŁTYCKIM ROZSTRZYGNIĘTY

1 kwietnia w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Morzu Bałtyckim dla klas szóstych. W konkursie wzięło udział 14 uczniów z 5 szkół powiatu wejherowskiego.

Organizacja zajęć w trakcie egzaminów

Wzorem lat ubiegłych, zgodnie z podanym we wrześniu harmonogramem pracy w czasie egzaminów szkoła nie organizuje zajęć dydaktycznych (są to tzw. dni wolne od zajęć dydaktycznych pozostające do dyspozycji dyrektora). W dniach: 10, 11, 12 kwietnia 2019r. (egzamin gimnazjalny)oraz 15, 16, 17 kwietnia 2019r.(egzamin ósmoklasisty) szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy - dla dzieci korzystających ze świetlicy w godzinach 6.50 - 16.50, dla pozostałych - w ramach czasowych planu lekcji przewidzianego na dany dzień.

Egzamin Gimnazjalny 2019

Egzamin Gimnazjalny w dniach 10,11,12.04.19r. Zbiórka przed wyznaczonymi salami o godz.8.15. Zgodnie z komunikatem o harmonogramie egzamin gimnazjalny jest przeprowadzany:

Uroczystość wręczania zaświadczeń laureatom konkursów przedmiotowych

W czwartek 4.04 oraz w piątek 5.04.2019 r. odbyło się uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

„LIDER LOKALNEJ EKOLOGII” - CZAS NA PODSUMOWANIE

W tym roku szkolnym, nasza szkoła ponownie przystąpiła do realizacji projektu pt. „Lider lokalnej ekologii” organizowanego przez KZG „Dolina Redy i Chylonki”. Jest to projekt wielozadaniowy w realizację którego włączyli się wszyscy uczniowie naszej szkoły, nauczyciele i rodzice.

Projekt - Lider Lokalnej Ekologii

W ramach projektu Lider Lokalnej Ekologii dnia 5 kwietnia 2019 r. odbył się konkurs dla klas czwartych naszej szkoły. Miał on formę zabawy połączonej z zadaniami ekologicznymi.

Niezwykła lekcja historii

Dnia 4 kwietnia 2019 r uczniowie klasy 8 a brali udział w niezwykłej lekcji historii w siedzibie Wejherowskiej Wspólnoty Pokoleń.

Szanowni Państwo

W związku z zapowiadanym strajkiem nauczycieli od 8 kwietnia 2019 roku, informujemy, że zajęcia w szkole w poniedziałek i wtorek odbywać się będą w zmienionej, dostosowanej do sytuacji formie w postaci zajęć opiekuńczo – wychowawczych.