Nabór do klasy sportowej

Przypominamy, że trwa rekrutacja do klasy 4 oddziału sportowego z ukierunkowaniem piłka koszykowa. Wnioski należy składać w sekretariacie szkoły do 30 kwietnia 2019r. Próba sprawnościowa odbędzie się 6 maja o godz.14.00.

Zawieszenie strajku

W związku z zawieszeniem strajku informujemy, że od poniedziałku 29 kwietnia zajęcia będą odbywać się zgodnie z planem.

Oddziały przedszkolne

W dniach 25 i 26 kwietnia dzieci z oddziałów przedszkolnych 0A i 0C pracują zgodnie z planem.

Szanowni Państwo

W związku z trwającym strajkiem nauczycieli, informujemy, że zajęcia w szkole od środy do czasu zakończenia akcji protestacyjnej odbywać się będą w zmienionej, dostosowanej do sytuacji formie w postaci zajęć opiekuńczo – wychowawczych.

Warsztaty z segregacji odpadów

16 kwietnia, uczniowie klas 1-3, którzy uczęszczają na świetlicę szkolną, wzięli udział w warsztatach z segregacji odpadów , które poprowadziła Pani Małgorzata Hallmann.

VIII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Uczniów Gimnazjum

5 kwietnia 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie odbył się VIII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Uczniów Gimnazjum. Uczennica 3eg NATALIA KULIK dotarła do finału i zajęła trzecie miejsce.

AWANSOWALIŚMY DO MISTRZOSTW POLSKI!!!

5.04.2019r. w Człuchowie odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowych Biegach Przełajowych, w których fantastycznie wypadli reprezentanci naszej szkoły.

Sofia Dance FEST 2019 – sukces taneczny

Bardzo udany występ naszej uczennicy Samanty Piątek ( kl. 2 d) na Międzynarodowym Festiwalu w Bułgarii Sofia Dance FEST 2019 zaowocował

Finał Wojewódzkiego Metropolitalnego Konkursku Biblijnego

6 kwietnia 2019 roku odbył się w Rumi finał Wojewódzkiego Metropolitalnego Konkursku Biblijnego. Wśród finalistów znalazło się dwóch naszych uczniów z klas piątych Antonina Wysocka i Paweł Laskowski.

Mistrzostwa Miasta Wejherowa w Piłce Nożnej Chłopców

29.03.2019 i 04.04.2019 odbyły się Mistrzostwa Miasta Wejherowa w Piłce Nożnej Chłopców. Na zawody stawiły się wszystkie szkoły podstawowe. Nasi chłopcy, zarówno w kategorii młodszych ur.2006-2008 oraz starszych ur.2003-2005 w bardzo dobrym stylu, nie przegrywając żadnego meczu ZAJĘLI PIERWSZE MIEJSCE W TURNIEJACH !