Świąteczna Loteria - ciąg dalszy

Dla wszystkich, którzy nie skorzystali jeszcze z naszej loterii mamy dobrą wiadomość . W piątek , 17 grudnia, na parterze nowej szkoły ( przy windzie), w godz. 10:00-12:00 będzie można nabyć losy, są nadal atrakcyjne nagrody. Cena losu to tylko 5 zł .

Szlachetna Paczka

W piątkowy wieczór dostarczyliśmy do Kierzkowa wraz z rodzicami z Rady Rodziców dary w ramach "Szlachetnej Paczki" dla p.Ani i jej syna. W ten weekend odbył się weekend cudów, także rodzina otrzymała potrzebne i wskazane rzeczy plus dodatkowe prezenty, za które jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Rodzina była bardzo wzruszona i szczęśliwa z otrzymanych podarunków.

Podopieczni Dąbrówki dziękują za Waszą Pomoc!

W poniedziałek 6 grudnia zakończyła się nasza szkolna akcja pomocy zwierzakom z Dąbrówki. Dzięki Waszemu zaangażowaniu zebraliśmy całkiem pokaźną ilość prezentów dla podopiecznych schroniska.

KARTKI Z ISKIERKAMI EMOCJI

Dzieci uczęszczające do świetlicy od września biorą udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym Emocja. Wprowadzenie uczniów w świat wartości moralnych, jest niezwykle ważne, gdyż są one fundamentem dalszego życia.

"Jesień w obiektywie" - rozstrzygnięcie konkursu

Świetlicowy konkurs "Jesień w obiektywie" rozstrzygnięty. Prace są piękne, także jury przydzieliło równorzędne nagrody wszystkim uczestnikom. Po odbiór nagród zapraszamy w dniu 13 grudnia 2021 roku do świetlicy szkolnej. Gratulujemy!

Klasa 5b zaprasza do Zabawlandii!

Przy okazji kiermaszu bożonarodzeniowego chcemy zebrać pieniądze, by zrealizować potrzeby dzieci z domów dziecka. Który z domów dziecka otrzyma pomoc z naszej strony, zależy tylko i wyłącznie od zebranej kwoty. Aby ziścić marzenia potrzebujących dzieci przygotowaliśmy Zabawlandię - miejsce, w którym na uczniów naszej szkoły czekać będą zabawy oparte na rywalizacji (np. rzutki, wyścigi, łowienie ryb) oraz malowanie twarzy, nauka rysunku i origami (tworzenie biżuterii). Skorzystać z atrakcji będzie można po wykupieniu karnetu. Zapraszamy w poniedziałek 13.12 w godzinach 9.00-12.20 na małą salę gimnastyczną.

Świąteczna Loteria

W poniedziałek 13 grudnia 2021 r w naszej szkole odbędzie się Świąteczna Loteria. Od godziny 9:00 na parterze starej szkoły będzie można kupić losy. Cena losu to tylko 5 złotych, a nagrody są bardzo atrakcyjne. Każdy los wygrywa!!! Liczba losów ograniczona!

Mikołajki

Wczoraj do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach uczniów. Od rana spotykał się z dziećmi, rozdawał cukierki i pozował do zdjęć. To był bardzo miły i wesoły dzień.

UWAGA MARATOŃCZYCY Z KLAS 4-6! ZMIANA TERMINU TESTU!

Uległ zmianie termin trzeciego testu. Zapraszamy Was w środę, 8 grudnia, o godzinie 16.00 do sali 31.

OD SZKOLNIAKA DO ŻAKA

Wystartowała już VIII edycja konkursu matematycznego "OD SZKOLNIAKA DO ŻAKA" organizowanego przez Politechnikę Gdańską. Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych z klas V,VI,VII,VIII, którzy wykazują zainteresowanie matematyką.