Uwaga!

W piątek 21 czerwca sekretariat szkoły będzie nieczynny.

Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19 odbędzie się zgodnie z poniższym harmonogramem:

ZŁOTY MEDAL W OLIMPIADZIE L.A "DYSK POMORSKI 2019"

W Gdańsku dnia 11.06.2019 r. odbyła się 11. POMORSKA OLIMPIADA LEKKOATLETYCZNA "DYSK POMORSKI 2019" w której naszą szkołę oraz powiat wejherowski pod opieką p. D.Marmłowskiego reprezentował Mateusz Borski .

"#obserwuję przyrodę" - laureaci konkursu

12 czerwca w Teatrze Miejskim w Gdyni odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie fotograficznym "#obserwuję przyrodę”. Organizatorem konkursu był Związek Gmin Dolina Redy i Chylonki.

Klasa IC i IE odwiedziły Sea Park w Sarbsku

Zwiedzając Sea Park mogliśmy zobaczyć dwa z trzech rodzimych dla Morza Bałtyckiego gatunków fok: fokę szarą oraz fokę pospolitą oraz przybyszy z Nowego świata: kotiki południowoamerykańskie z rodziny uchtakowatych żyjące wokół południowej części Ameryki Południowej oraz najbardziej znani przedstawiciele płetwonogich – uchatki kalifornijskie zamieszkujące zachodnie wybrzeże Ameryki Północnej.

Na górskich szlakach

W dniach 10 – 14 czerwca 2019r. uczniowie z klasy III a, III d, VIII c i VIIIe wraz z opiekunkami brali udział w wycieczce szkolnej. W trakcie jej trwanie zobaczyliśmy wiele pięknych miejsc Polski i Słowacji, i doznaliśmy kilku fascynujących przeżyć

All in changes

Od 22 do 29 maja dziesiątka uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami panią Martyną Lewandowską i Marzena Ryńską wzięła udział w wymianie młodzieży „All in changes”, która była częścią projektu Erasmus+.

Dzień Rodziny – kl. I C

Uczniowie klasy I C po długich i pracowitych przygotowaniach mieli przyjemność zaprezentować przez rodzicami przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek”, które było częścią Dnia Rodziny.

Konkurs dla klas 1-3 Dolina Redy i Chylonki

Ksawery Krywald, uczeń klasy Ib naszej Szkoły zdobył I miejsce w konkursie organizowanym przez Dolinę Redy i Chylonki. Praca plastyczna pt. W domowym piecu spalanie śmieci truje i rujnuje, najpierw została wyłoniona spośród kilkudziesięciu prac plastycznych, które wykonali uczniowie naszej szkoły.

Piknik rodzinny

Dzieci z oddziałów przedszkolnych 0b i 0c wybrały się na piknik integracyjny z rodzicami do pobliskiego Kąpina. Czekało na nas wiele atrakcji: plac zabaw, boisko, siłownia, a także pyszny poczęstunek. Zabawom i śmiechom nie było końca.