Poszukujemy nauczyciela języka kaszubskiego

Dyrekcja SP nr 8 w Wejherowie zatrudni nauczyciela języka kaszubskiego w wymiarze 12 godzin. Stosowne dokumenty prosimy składać w sekretariacie szkoły lub przesyłać na adres zs3@zs3.edu.pl.

Egzaminy poprawkowe

26 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 10.00 odbędą się egzaminy poprawkowe z j.angielskiego - sala 109 i historii - sala 115.

"Umiem pływać" - Wakacje letnie 2019

Uczniowie zakwalifikowani do udziału w zajęciach z pływania w ramach projektu pn."Umiem pływać" - Wakacje letnie 2019

Uwaga!

Informujemy, że w okresie wakacyjnym od 8 lipca do 12 lipca sekretariat szkoły jest czynny w godzinach 8.00 - 14.00, od 15 do 19 lipca w godzinach 8.00 - 12.00, od 22 lipca do 16 sierpnia od 8.00 do 14.00.

Uwaga!!! Rozpoczął się nabór do projektu Budżetu Obywatelskiego "Umiem pływać"

Od poniedziałku, 1lipca br. rozpoczęła się rekrutacja do projektu "Umiem pływać". Rekrutacja trwa do 5 lipca br. Projekt nauki pływania adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 lat mieszkających w Wejherowie, a finansowany jest przez miasto Wejherowo w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Uwaga!!! Postępowanie uzupełniające do klasy sportowej.

Dyrekcja SP 8 w Wejherowie ogłasza przeprowadzenie w dniach 02-04.07.2019 postępowania uzupełniającego do oddziału sportowego o profilu koszykówka. Termin przeprowadzenia prób sprawności 05.07.2019 godz. 10.00.

Wakacje, znowu są wakacje ...

Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Przyszedł czas pożegnać szkolne mury, dla niektórych na dwa miesiące, dla gimnazjalistów i ósmoklasistów - na zawsze. Radość mieszała się ze wzruszeniem.

Najlepsi z najlepszych

17 czerwca odbyła się uroczystość wręczania stypendiów oraz nagród uczniom naszej szkoły, którzy wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami w nauce i sporcie. Zaproszeni rodzice otrzymali od pani Dyrektor listy gratulacyjne oraz podziękowanie za trud włożony w wychowanie dzieci. Rada Rodziców uhonorowała nauczycieli - opiekunów i trenerów naszych "najlepszych".

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 LIDEREM LOKALNEJ EKOLOGII

W środę, 12 czerwca w gdyńskim Teatrze Miejskim odbyła się wielka uroczystość podsumowująca działalność edukacyjną Komunalnego Związku Gmin „Dolina Redy i Chylonki”. To już 21. raz środowisko szkolne, samorządowe i gospodarcze spotkało się, aby nagrodzić szkoły i uczniów, którzy wyjątkowo aktywnie działali na rzecz lokalnej ekologii, a także edukacji.