Uwaga Maratończycy "W lustrze książki" (klasa7-8)

Na pierwszy etap maratonu zapraszamy 8 października o godzinie 15 do sali 20.

Uwaga Maratończycy z klas 4-6 SP

Na pierwszy test zapraszamy Was 8.10.2019 (wtorek) o godz. 15.00 do sali 31.

26. Akcja Sprzątanie Świata - "Nie śmiecimy - Sprzątamy - Zmieniamy"

W dniu 20 września uczniowie klas IV-VIII wraz z nauczycielami wzięli udział w 26. Akcji Sprzątania Świata, podczas której skutecznie i z chęcią posprzątali okolicę szkoły oraz miejsca zamieszkania. Jednocześnie uczestnicy Akcji przypomnieli sobie zasady segregacji odpadów, recyklingu i odpowiedzialnej konsumpcji.

Konkurs "Szybciej wpłacasz - więcej otrzymujesz"

Wzorem lat poprzednich Rada Rodziców ogłasza konkursu „Szybciej wpłacasz - więcej otrzymujesz” promujący Fundusz Rady Rodziców. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i udziału w konkursie.

Jak nie dać się zwieść reklamie, czyli lekcja w kinie

20 września 2019 r. uczniowie klas IV, V i VI uczestniczyli w nietypowej lekcji, która odbyła się na sali kinowej. Podczas jej trwania dowiedzieli się, jak działa reklama, jakie wykorzystuje kanały, aby zachęcić nas do zakupu wybranego towaru, a przede wszystkim jak rozpoznać stosowaną w niej manipulację.

Praca

Dyrekcja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2 w Wejherowie zatrudni woźną oddziałową do pracy w grupach przedszkolnych. Stosowne dokumenty prosimy składać w sekretariacie szkoły lub przesyłać na adres zs3@zs3.edu.pl.

W Ratuszu Miejskim

23 września, uczniowie klasy IIIa udali się na wycieczkę do Ratusza Miejskiego w Wejherowie. Pod okiem przewodnika zwiedzili cały obiekt, a najbardziej spodobała się dzieciom sala historyczna.

Sprzątanie Świata- najbliższej okolicy (klasa IIIa)

24 września, klasa IIIa korzystając z pięknej pogody, podjęła się godzinnego sprzątania najbliższej okolicy. Dzieci przyniosły worki i rękawice, aby móc oczyścić fragment najbliższego im świata.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

W dniach 16 - 22 września trwał Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Wejherowo włączyło się do tej kampanii i przez cały tydzień aktywnie wspierało to proekologiczne przedsięwzięcie. Zachęcano mieszkańców do większej aktywności pieszej, a także korzystania z ekologicznych środków transportu, w tym transportu publicznego.

PODZIĘKOWANIE

Drodzy Rodzice, Nauczyciele! Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zrzutki i tym, którzy pomogli finansowo poza nią. Laserowy zabieg we wrocławskiej klinice dla mamy ucznia naszej szkoły, Patrycji, jest możliwy. Nie spodziewaliśmy się tak wielkiego odzewu z Państwa strony.