Wizyta w Domu Pomocy Społecznej

Dzisiaj udaliśmy się do Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie, aby podarować prezenty zakupione z pieniędzy zebranych podczas loterii i sprzedaży świątecznych wypieków.

Święta w słoiku

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki świetlicowego konkursu plastycznego "Święta w słoiku". Wszystkie prace były piękne, komisja z ogromnym trudem wyłoniła zwycięzców:

Świąteczna Loteria

W poniedziałek 13 grudnia i w piątek 17 grudnia 2021 r w naszej szkole odbyła się Świąteczna Loteria, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wszyscy chętnie kupowali losy, dlatego udało się nam zebrać pokaźną sumę - ponad 6 tysięcy złotych. Kwota ta już częściowo została zadysponowana na pomoc potrzebującym - prezenty gwiazdkowe trafią do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej i Domu Dziecka w Wejherowie

FROHE WEIHNACHTEN! Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnej wymianie kartek bożonarodzeniowych w języku niemieckim.

Sukces Zabawlandii!

W poniedziałek 13 grudnia na małej sali gimnastycznej można było zanurzyć się w świecie zabaw i relaksu. Klasa 5b przygotowała to miejsce dla każdego, kto chciał przyłączyć się do zbiórki funduszy na rzecz potrzebujących naszego wsparcia mieszkańców domów dziecka. Dzięki bawiącym się oraz towarzyszącym im nauczycielom klasie 5b udało się zebrać 672 złote i 52 grosze. Dodatkowo sumę tę o 100 zł powiększyła wpłata jednego z rodziców uczniów klasy 5b. Dziękujemy! Ruszamy na zakupy dla potrzebujących!

Uczniowie klasy I D w artystycznym świecie Pani Marty

Dzięki uprzejmości Pani Marty, uczniowie klasy I D mogli wziąć udział w bardzo ciekawych warsztatach, których tematem przewodnim był druk jako technika graficzna. Już na samym początku dzięki niesamowitej atmosferze, która panowała w pracowni mogliśmy poczuć się wyjątkowo.

Hej, kolęda, kolęda!

Niech radość Bożego Narodzenia zwiastowana pasterzom w Betlejem będzie dla nas wszystkich otuchą, umocnieniem i pokojem przyniesionym ludziom przez maleńkiego Jezusa. Niniejsze życzenia składają wszystkim uczniom naszej szkoły kolędnicy z klasy Vd, którzy odwiedzili przedszkolaków z grup 0.

Kraina Świętego Mikołaja

Klasy Ib, Ie, IIa, IIb, IIc, IId, IIf i IIIe odwiedziły wioskę Świętego Mikołaja. Dzieci pisały listy do Mikołaja, robiły ozdoby choinkowe z Elfami, bawiły się z Bałwankiem, degustowały pierniczki oraz zwiedzały farmę. Największą niespodzianką było spotkanie z Mikołajem.

„LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI”

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 2 W WEJHEROWIE – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 informuje o zamówieniu publicznym pn.: DOSTAWA SPRZĘTU I ARTYKUŁÓW EDUKACYJNYCH WRAZ Z JEGO MONTAŻEM I URUCHOMIENIEM DLA POTRZEB ZAMAWIAJĄCEGO W RAMACH PROGRAMU „LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI”

Szkolne zawody w pływaniu indywidualnym

16 grudnia 2021r. zgodnie z poniższym harmonogramem odbędą się szkolne zawody w pływaniu indywidualnym: