Klasa IIC w Muzeum II Wojny Światowej

Uczniowie klasy II C wzięli udział w bardzo ciekawych zajęciach „Stara skrzynia. Co skrywa muzeum?”, organizowanych w Muzeum II Wojny Światowej.

Z wizytą w Banku

Korzystając z uprzejmości pracowników Banku PKO PB w Wejherowie w ramach współpracy z SKO uczniowie klasy I a mogli poznać tajniki bankowości.

Konkurs Czytelniczy „Méster Bëlnégò Czëtaniô”

6 listopada w Pałacu Przebendowskich w Wejherowie odbył się Konkurs Czytelniczy „Méster Bëlnégò Czëtaniô” na szczeblu miejskim. Naszą szkołę reprezentowały siostry: Agata i Natalia Czoske z klasy 6g.

Konkurs „Miś - mój przyjaciel"

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia (25 listopada), zapraszamy wszystkich, chętnych uczniów klas I-III do wzięcia udziału w konkursie plastyczno - technicznym.

Klasowy Dzień Słodziaka

We wtorek, 12 listopada uczniowie klasy IIa obchodzili Klasowy Dzień Słodziaka. Tego dnia każdy uczeń przyszedł do szkoły przebrany za ulubioną postać z  książki „Gang Słodziaków”, autorstwa Renaty Piątkowskiej.

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem informujemy, że zmarł nasz wieloletni, ceniony nauczyciel wychowania fizycznego, autor licznych sukcesów sportowych uczniów ósemki dr Eligiusz Korzeniowski.

Czterolatki z "WESOŁEJ ÓSEMKI" - "Wesołe misie" i "Wesołe pszczółki" brały udział w eksperymentach i zabawach dotyczących napięcia powierzchniowego. Własnoręcznie wykonały zabawki - "gniotki", które na pewno sprawią im wiele radości podczas zabaw w domu.

PYCHOTKI ZE SPIŻARKI CIOTKI

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie logopedyczno - plastycznym "Pychotki ze spiżarki ciotki". Szczegóły w regulaminie.

Świąteczne warsztaty kreatywne w bibliotece!

Zapraszamy wszystkich chętnych: uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły do wspólnego tworzenia ozdób świątecznych na kiermasz charytatywny. Jeśli chcesz pomóc innym, a przy okazji spędzić czas kreatywnie, pożytecznie i w miłym towarzystwie, przyjdź we wtorek 26 listopada o godz. 15.00 do biblioteki szkolnej.

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej