Wyróżnienie dla Agnieszki z IIIa w XXI Powiatowym Konkursie Czytelniczym - Stanisław Moniuszko Współcześnie.

Dzieci z klasy IIIa brały udział w konkursie organizowanym przez Bibliotekę Miejską w Wejherowie. Uczniowie rysowali obrazek do muzyki Stanisława Moniuszki.

Dzielni Maratończycy z klas 4- 6!

Kolejny maraton czytelniczy odbędzie się 17 grudnia o godz. 15 w sali 31.

Kiermasz świąteczny

4 ( w godz. 16- 18.30 ) oraz 5 ( w godz. 10- 15 ) grudnia 2019r. w budynku szkoły przy ul.Nanickiej 22 odbędzie się Szkolny Kiermasz Świąteczny. Zapraszamy do zakupu rękodzieła artystycznego, ozdób choinkowych, stroików świątecznych, słodkich przekąsek i wszelkich cudowności wykonanych przez nauczycieli, rodziców i uczniów naszej szkoły. Środki pozyskane podczas akcji przeznaczone zostaną na zakup defibrylatora dla naszej szkoły.

Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na konsultacje, które odbędą się 4 i 5 grudnia 2019 zgodnie z harmonogramem.

Uwaga! KANGUR 2020

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2020 odbędzie się 19 marca o godz. 9.00. Uczniów, którzy chcą wziąć udział w tym konkursie prosimy o wpłatę 10 zł wpisowego u nauczyciela matematyki najpóźniej do 10 stycznia 2020r.

IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Za udział w IX Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia, który odbył się dnia 4 października 2019r. nasza szkoła otrzymała dyplom uznania (certyfikat). Dyplomy oraz podziękowania otrzymali również: Pani Dyrektor Danuta Czernewska oraz wszyscy nauczyciele matematyki uczący w naszej szkole.

Spotkanie ze kulturą klasy II C

Uczniowie klasy II C bardzo cenią sobie spotkania z kulturą. Dlatego skorzystaliśmy z okazji i wybraliśmy się na przedstawienie teatru Lalki „Tęcza”, „Niedźwiedź i Masza – czyli, gdzie moja kasza?”.

Najmłodsi też pomagają potrzebującym

Sale lekcyjne klas IIIc, IIId i IIIe zamieniły się w prawdziwe pracownie artystyczne. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowali piękne kartki świąteczne z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Wszystkie kartki zostały przekazane organizacji Caritas działającej przy Parafii Chrystusa Króla w Wejherowie.

Kartki dla Caritasu

Uczniowie klas: V e i V g Szkoły Podstawowej nr 8 pod kierunkiem nauczyciela plastyki pani Sabiny Grzenkowicz oraz indywidualnie nauczycielka pani Maria Zybała, przygotowali piękne kartki świąteczne. Zostały one przekazane organizacji Caritas, z którą szkoła współpracuje już od wielu lat.

Gwiazdki na kiermasz

26 listopada po południu spotkaliśmy się w bibliotece szkolnej, aby wspólnie przygotowywać ozdoby choinkowe na Szkolny Kiermasz Świąteczny. Powstało mnóstwo pięknych gwiazdek wykonanych techniką quilling.