Projekt „Pływam”

Lista uczestników projektu „Pływam” finansowanego przez Miasto Wejherowo w ramach Budżetu Obywatelskiego. Informujemy, że pozostały jeszcze wolne miejsca. Ostateczny termin zapisów 10.01.2020.

II etap OMJ

Miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły - Joanna Mazur z klasy 8C zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów.

Konkurs Zuch

Podobnie, jak w ubiegłych latach pragniemy zaprosić uczniów klas I – III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursie Zuch oraz w konkursie Zuch z języka angielskiego, który jest organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie.

Mali wolontariusze o dużych sercach ofiarowują uśmiech

Mali wolontariusze z klasy 3b wyruszyli tuż przed samymi świętami Bożego Narodzenia do szpitala z własnoręcznie zrobionymi kartami, pampersami, mokrymi chusteczkami oraz pluszakami.

Psi terapeuta

W grudniu klasę 1b i 2c odwiedził specjalny gość- psi terapeuta, Szaman. W czasie spotkania dzieci uczyły się jak bezpiecznie postępować i jakie korzyści może przynieść współpraca z takim psem.

Guten Rutsch ins Neue Jahr! Dobrego startu w Nowy Rok!

W tym roku wysłaliśmy wiele kartek świątecznych z życzeniami w języku niemieckim!

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

Klasy 1b, 1d, 2c oraz 3b wzięły udział w interesujących, potrzebnych i niezwykle ważnych warsztatach dotyczących Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

Zimowa przerwa świąteczna

Zimowa przerwa świąteczna trwa w szkołach od 23 grudnia br. do 1 stycznia 2020 roku. Jest to dla uczniów czas wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Informujemy, że w tym okresie świetlica szkolna zapewniająca zgłoszonym wcześniej dzieciom opiekę będzie działała tylko przez dwa dni - w dniu 30 grudnia w godzinach 6.50 - 16.50 i 31 grudnia w godzinach 6.50 - 12.00.

WYNIKI KONKURSU LOGOPEDYCZNO-PLASTYCZNEGO PYCHOTKI ZE SPIŻARKI CIOTKI

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej ilustrującej pyszności ze spiżarki ciotki, zawierającej w swej nazwie głoski z szeregu syczącego (s, z, c, dz) i/lub szeregu szumiącego (sz, ż, cz, dż).

Nagroda literacka w Pomorskim Konkursie literacko- plastycznym „Gwiazdka tuż, tuż…”

Amelia Czerwionke z klasy 3d zdobyła 1 miejsce w XXVI Pomorskim Konkursie literacko- plastycznym pt. „Gwiazdka tuż, tuż…” w kategorii: praca literacka- poezja.