ZBIÓRKA ELEKTROODPADÓW

W dniach 27 - 31 stycznia 2020r.w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 2 (SP nr 8) w Wejherowie odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

"OD SZKOLNIAKA DO ŻAKA"

Uczniów, którzy wzięli udział w I etapie konkursu matematycznego "OD SZKOLNIAKA DO ŻAKA" zapraszamy do udziału w II etapie konkursu.

Zebrania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na zebrania z rodzicami, które odbędą się 29 i 30 stycznia 2020 zgodnie z harmonogramem

Uwaga!

Zebranie przedstawicieli klas do Rady Rodziców SP nr 8, odbędzie się 29 stycznia 2020 roku o godz.18.00 w stołówce szkolnej.

Nowy plan

Od 27 stycznia 2020r. obowiązuje nowy plan zajęć dla klas IV-VIII, który jest dostępny w zakładce Plan lekcji.

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem informujemy, że zmarła nasza wieloletnia pracownica, ceniona nauczycielka matematyki, wychowawczyni i przyjaciółka ósemki - mgr Helena Mikołajczyk.

Umiem Pływać

Lista uczestników projektu „Umiem Pływać” finansowanego przez Miasto Wejherowo w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Drodzy Maratończycy z klas 4-6!

Za Wami już czwarty test maratonu. Jego wyniki znajdziecie poniżej. Dziękujemy, za Waszą wytrwałość. Przed Wami spotkanie z książką pt. „Chowańce. Gwiazdy Przeznaczenia t.1”, której autorem jest Adam Jay Epstein.

Bezpieczni podczas ferii

W ramach realizacji programu edukacyjnego „Uczę się bezpieczeństwa” odbyło się kolejne spotkanie z pierwszoklasistami. Tym razem prowadząca zajęcia asp. Anetta Potrykus poruszyła problematykę dotyczącą bezpieczeństwa dzieci w okresie zimowym.

Uwaga Maratończycy z klas 4-6 SP

Na kolejny test zapraszamy Was w czwartek 9.01. 2020r. o godz.14.10 do sali 31.