Zmiana planu

W zakładce Plan lekcji został umieszczony plan zajęć obowiązujący od 31.01.2022r.

Zebrania z rodzicami

26 stycznia (środa) - dla klas I-III oraz 27 stycznia (czwartek) - dla klas IV - VIII w godzinach 17.00 - 18.00 odbędą się zebrania rodziców z wychowawcami przez platformę Teams. Rodzice będą musieli skorzystać z loginów swoich dzieci i dołączyć do spotkania zaplanowanego w Kalendarzu.

Konkurs Zuch

Po raz kolejny pragniemy zaprosić uczniów klas I – III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursie Zuch oraz w konkursie Zuch z języka angielskiego, który jest organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Chęć uczestnictwa w konkursie można zgłaszać u wychowawcy klasy do 9 lutego 2022 r. Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się: 9 marca 2022 r. – z wiedzy zintegrowanej 10 marca 2022 r. – z języka angielskiego.

Uwaga Maratończycy "W lustrze książki" !

Na czwarty etap Maratonu Czytelniczego zapraszamy 12 stycznia 2022r. o godzinie 14.15 do sali 34.

My Toy is My Joy - konkurs językowo-plastyczny z języka angielskiego.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I. Tematem pracy jest prezentacja ulubionej zabawki w formie plastycznej oraz pisemnej. Technika pracy dowolna.

Drodzy Maratończycy z klas 4-6!

Na czwarty test maratonu zapraszamy Was 11.01.2022r. o godzinie 15.00 do sali 31.

II etap OMJ

Miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły - Zuzanna Farkowska z klasy 8G zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów. Etap ten odbędzie się 15.01.2022 r. Wszystkie istotne informacje związane z przebiegiem II etapu znajdują się pod linkiem https://omj.edu.pl/wazne-polfinal-xvii

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim przedszkolakom, uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom oraz przyjaciołom szkoły składamy serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów. Niech ten świąteczny nastrój pozostanie w naszych sercach jak najdłużej. Niech wszystkie dni Nowego Roku będą tak piękne i szczęśliwe jak wigilijna wieczerza.

Kaszubskie Tradycje

W grudniu klasy czwarte wybrały się do Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko - Pomorskiej. Dzieci zwiedzając sale muzeum zapoznały się z historią Wejherowa, zwyczajami bożonarodzeniowymi na Kaszubach, uczestniczyły w warsztatach zdobienia bombek metodą decoupage.

Kaszubscy kolędnicy

W ostatnim tygodniu nauki stacjonarnej grupa kolędników kaszubskich z klasy 2e odwiedziła różne klasy w naszej szkole. Występowała przed rówieśnikami z klas 1-3, ale gościła również wśród starszych uczniów. Ten zwyczaj nazywa się Gwiôzdka i jest jednym ze świątecznych obyczajów, praktykowanych od lat na Kaszubach.