Wiosna, wiosna…

Nie poddajemy się pesymistycznym nastrojom i z uśmiechem witamy Wiosnę. Mimo, że za oknem mamy pogodę bardzo zmienną, to nasza Pani Wiosna jest kolorowa i radosna. Będąc w domach chcielibyśmy zrobić wszystkim przyjemność i przesłać pozytywną energię naszymi plastycznymi pracami.

#wniebieskiegramy

Kwiecień to Światowy Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu, dlatego na http://gg.gg/h2ko0 pojawiają się informacje przybliżające fakty i mity na temat autyzmu.

Nasza wirtualna świetlica

Zapraszamy do naszej wirtualnej świetlicy. Na tej platformie będziemy umieszczać na bieżąco różne zadania i inspiracje do wykonania samodzielnie w domu (eksperyment, zajęcia plastyczne, aktywność, zrób to sam, z rodziną).

Przeczytaj najmłodszym

Pobierz książeczkę o koronawirusie i przeczytaj najmłodszym

Uwaga! Ważne!

Zgodnie z zarządzeniem nr 67/2020 Prezydenta Miasta Wejherowa z dnia 24.03.2020 roku zawiesza się czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2020/2021 do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Wejherowo do odwołania.

Informacje dla uczniów

Poniżej znajdują się informacje na temat bezpieczeństwa i higieny pracy ucznia przy komputerze, bezpieczeństwa w sieci i tego jak zmotywować się do systematycznej nauki poza szkołą. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami.

Uwaga! Ważne!

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Wejherowie, zgodnie z wytycznymi Premiera Rzeczypospolitej Polskiej i  Ministra Edukacji Narodowej wydłuża czas zamknięcia szkoły i przedszkola do dnia 10 kwietnia br. W czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka będzie realizowana na odległość.

Sukces sportowy na kucyku

Jeszcze przed przerwą związaną z aktualną sytuacją w dniach 6-8 marca 2020 roku nasza uczennica Lena Kamińska z klasy 3 d wzięła udział w Ogólnopolskich Zawodach Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody na sopockim Hipodromie.

Centrum Nauki Kopernik zaprasza na wirtualny spacer

W czwartek 19 marca, o godz. 12.00 odbędzie się wirtualny spacer po Centrum Nauki Kopernik. Poprowadzi go Oskar – jeden z naszych animatorów.

Drodzy Rodzice!

Rozwój mowy jest jedną z ważniejszych umiejętności, jaką zdobywa dziecko. Trwa on przez wiele lat i przebiega w indywidualnym rytmie. Dziecko, które idzie do pierwszej klasy powinno wymawiać wszystkie głoski prawidłowo, mieć bogate słownictwo dotyczące jego życia, otoczenia, umieć budować poprawne pod względem gramatycznym i logicznym zdania.