POLA NADZIEI NA POMORZU 2020 - poszukiwani wirtualni wolontariusze!

Czas epidemii zmienił wiele naszych planów, wpłynął również na realizację wydarzenia, jakim są Pola Nadziei, które miały odbyć się 26 kwietnia 2020 r. Coroczna kwesta uczniów naszej szkoły pozwalała wesprzeć budżet Puckiego Hospicjum oraz promować idee hospicyjne oparte na trosce i solidarności. Będzie mi niezmiernie miło, gdy przyłączycie się Państwo do wirtualnych Pól Nadziei i zasięgniecie informacji o najbliższych wydarzeniach, które znajdują się na facebookowym profilu Puckiego Hospicjum.

Konkurs ZUCH – znamy wyniki!

Mamy przyjemność poinformować, że w tegorocznej edycji konkursu „Zuch” dla uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej, organizowanej przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie mamy 6 laureatów.

Życzenia

Życzymy słonecznych, zdrowych, spokojnych i pięknych, choć innych Świąt Wielkiej Nocy. Niech Zajączek przyniesie radość i nadzieję na lepsze jutro, a Lany Poniedziałek da chwilę zapomnienia i będzie wesołym czasem z rodziną.

Drodzy ósmoklasiści!

W okolicznościach czasowego zawieszenia funkcjonowania szkół i stanu epidemii nie mieliście okazji uczestniczyć w Dniach Otwartych organizowanych w szkołach ponadpodstawowych. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z wersją elektroniczną folderu rekrutacyjnego w dostępnym pliku pdf, który znajduje się w załączeniu.

7 KWIETNIA TO DZIEŃ PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA

Uczniowie klasy III B wraz z rodzicami tym razem wspomogli Szpital w Wejherowie. Dziękujemy Pani Ani za współpracę ze szpitalem przez ostatni rok. Mamy nadzieję, że plakaty, które wykonały dzieci chociaż troszkę sprawią, że ratownicy medyczni będą mieli uśmiech na twarzy.

Pani Wiosna w rysunku i wierszyku- IIIa

Podążając za klasą Ia, chętni uczniowie z klasy IIIa wykonali obrazki pani Wiosny, którymi z chęcią podzielą się ze Wszystkimi gośćmi odwiedzającymi stronę naszej szkoły.

Drodzy Maratończycy z klas 4-6!

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz zgodnie z zaleceniami MEN, organizatorzy konkursu podjęli decyzję o zakończeniu tegorocznego Maratonu Czytelniczego po szóstym etapie. To oznacza, że ostatniego testu nie będziemy już pisać. Teraz nastąpi podsumowanie i podliczenie wyników. W dniu 12 maja 2020 r. Komisja Konkursowa opublikuje i prześle drogą mailową imiona i nazwiska uczniów, którzy uzyskają tytuły laureatów, finalistów i wyróżnionych.

Zakończenie IX Edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego "W lustrze książki" dla klas 7–8

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz zgodnie z zaleceniami MEN, organizatorzy konkursu podjęli decyzję o zakończeniu tegorocznego Maratonu Czytelniczego po szóstym etapie. Kochani Konkursowicze, ostatniego testu nie będziemy już pisać.

Jak wyjść "z tarczą" z egzaminu ósmoklasisty

Polonistki z naszej szkoły - p. Olga Bank i p. Anna Jarzembińska, współpracując z Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, przygotowały krótkie nagranie dla ósmoklasistów z cennymi radami przed egzaminem. Zachęcamy także młodszych uczniów do zapoznania się z filmikiem, bo przecież egzamin czeka Was wszystkich.

Pomysły 4a na nudę

"W czasie deszczu dzieci się nudzą...“ takie słowa można usłyszeć w Kabarecie Starszych Panów. Obecnie bardziej aktualne byłyby słowa: bez szkoły dzieci się nudzą. Niekoniecznie!