26.05.20 - DZIEŃ MATKI

Dzień Matki na całym świecie obchodzony jest w różnych dniach i miesiącach. W Polsce Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. Uczniowie klasy IIIb składają wszystkim mamom najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia, radości oraz spełnienia marzeń.

Wyniki rekrutacji do klasy I SP nr 8

Zgodnie z Zarządzeniem nr 90/2020 Prezydenta Miasta Wejherowa z dnia 28.04.2020 w sprawie podjęcia czynności w postępowaniu rekrutacyjnym poniżej zamieszczamy wyniki rekrutacji do klasy I  Szkoły Podstawowej nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy. Rekrutacja uzupełniająca od 8.07.2020 - 13.07.2020 r.

Wyniki rekrutacji do przedszkola

Zgodnie z Zarządzeniem nr 90/2020 Prezydenta Miasta Wejherowa z dnia 28.04.2020 w sprawie podjęcia czynności w postępowaniu rekrutacyjnym poniżej zamieszczamy wyniki rekrutacji do przedszkola. W związku z brakiem wolnych miejsc Przedszkole Samorządowe nr 3 im. Wesołej Ósemki nie będzie prowadzić rekrutacji uzupełniającej.

Prace plastyczne uczniów klasy IIIa

Klasa IIIa ciągle pilnie pracuje i przesyła ciekawe prace plastyczne, którymi chce się podzielić z innymi uczniami szkoły.

Uwaga ! KANGUR matematyczny 2020

W tym roku szkolnym konkurs zostanie przeprowadzony drogą internetową za pomocą platformy Dzwonek.pl. Konkurs poprzedzony zostanie konkursem próbnym. Terminarz jest następujący:

Pamiętajcie, że RAZEM TWORZYMY CAŁOŚĆ

Większość z nas przyzwyczaiła się, że na początku maja świętujemy DNI TOLERANCJI I INTEGRACJI. Motywem przewodnim staje się wtedy kolorowa łapka i hasło „RAZEM TWORZYMY CAŁOŚĆ”. Tegoroczne plany świętowania tych dni z wiadomych względów nie mogły zostać zrealizowane, dlatego postanowiłyśmy przypomnieć wszystkim, jak wyglądały wcześniejsze obchody.

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

Uwaga, Rodzice uczniow SP nr 8 !

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Wejherowie informuje, że od 25.05.2020 roku SP nr 8  umożliwia uczestniczenie uczniów klas VIII i od 01.06.2020 uczniów pozostałych klas w konsultacjach.

Uwaga, Rodzice uczniów klas I-III !

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Wejherowie informuje, że od 25.05.2020 roku SP nr 8  umożliwia uczestniczenie uczniów klas I-III w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych.

WYNIKI WIELKIEGO MARATONU CZYTELNICZEGO  DLA NAJMŁODSZYCH "SPOTKACIE NOWYCH PRZYJACIÓŁ"

Zakończyła się IX. Edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego. Serdecznie Wam gratulujemy wytrwałości i jego ukończenia. Wszyscy jesteście bohaterami, ponieważ udało się Wam pokonać przeszkody i dotrzeć do finału. Czasami nie było łatwo znaleźć książkę i czas , żeby ją uważnie przeczytać. A jednak udało się Wam! Możecie być z siebie dumni.