Godziny pracy sekretariatu

W okresie wakacyjnym sekretariat szkoły będzie czynny w godzinach od 8.00 do 13.00.

Konkurs kulinarny

Podczas trwającej epidemii uczniowie z klasy 1b i 1d wzięli udział w konkursie kulinarnym na zdrową przekąskę. Wszyscy wykazali się ogromną kreatywnością, a dania wyglądają naprawdę pysznie!

Udział w ogólnopolskim programie "Uczymy dzieci programować"

Klasa 1d aktywnie uczestniczyła w ogólnopolskim programie pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji „Uczymy Dzieci Programować”, którego zadaniem było świadome, merytoryczne i metodyczne wprowadzanie elementów programowania i robotyki podczas zajęć dydaktycznych.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zbliża się dzień zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Będzie on wyglądał inaczej niż zazwyczaj. Istnieje możliwość osobistego odbioru świadectw od wychowawcy w piątek, 26 czerwca. Prosimy o zachowanie środków bezpieczeństwa: maseczka, rękawiczki, bezpieczna odległość. Szczegółowy harmonogram zostaje dołączony do komunikatu. W przypadku nieodebrania świadectwa w wyznaczonym terminie pozostaje możliwość pobrania dokumentu za pokwitowaniem w sekretariacie szkoły od poniedziałku, 29 czerwca, w godzinach – 9.00 - 14.00.

WYNIKI IX OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO „GIF WIELKANOCNY”

16 czerwca 2020r. został rozstrzygnięty IX Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „Gif wielkanocny”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 12 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Gdyni. Uczennica naszej szkoły Zuzanna Farkowska z klasy 6g zajęła III miejsce. Opiekunem Zuzi była nauczycielka matematyki i informatyki p.Iwona Lotka.

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO KANGUR 2020

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach, konkurs Kangur 2020 został w tym roku szkolnym przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl w dniach 28.05 - 5.06. W tegorocznej edycji aż 107 osób z naszej szkoły wyraziło chęć udziału w konkursie . Sześć osób uzyskało wyróżnienie, pięć osób - bardzo dobry wynik.

Nasze ekologiczne osiagnięcia

Jak co roku nasza szkoła przystąpiła do konkursu ekologicznego organizowanego przez Komunalny Związek Gmin " Dolina Redy i Chylonki, obejmował on różne zadania. Miło nam poinformować,że w roku szkolnym 2019/2020 nasi uczniowie zdobyli wiele nagród.

Informacje w sprawie rekrutacji do klasy IV sportowej w Szkole Podstawowej nr 8 w Wejherowie w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Rodzice, w roku szkolnym2020/2021 planujemy otworzyć na bazie dotychczasowych klas trzecich jeden oddział klasy IV sportowej o specjalności koszykówka.Oddział sportowy to oddział, w którym zajęcia wychowanie fizycznego realizowane są wymiarze 10 godzin tygodniowo w klasach IV-VIII.

Na podstawie §11o.1. Rozporządzenia MEN z dnia 29 kwietnia 2020r. zmieniającego rozporządzenie  sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2020 poz. 781), Rozporządzenia MEN z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2017 poz.1603) oraz Komunikatu Departamentu Informacji i Promocji MEN z 25 kwietnia 2020 r. informujemy, że  dni wolne od zajęć dydaktycznych w związku z egzaminem to 16,17 i 18 czerwca 2020 r.

Zwrot podręczników

Prosimy uczniów klas 4 – 8 o oddawanie podręczników i innych książek od wtorku 9 czerwca, uczniów klas 1 – 3 w dniach 24 – 25 czerwca. Podręczniki i inne książki przyjmowane będą w godzinach od 9.00 do 14.00, a w dniach egzaminów ósmoklasisty (16 – 18 czerwca) w godzinach od 12.00 do 14.00.