Harmonogram wydawania obiadów

Ze względu na zmianę w wykazie dzwonków, jak również potrzebę dezynfekcji stołówki szkolnej, podajemy harmonogram wydawania obiadów w poszczególne dni tygodnia. Prosimy dostosować się do harmonogramu, który uwzględnia plan uczniów i liczbę korzystających ze stołówki.

Uwaga! Zmiana planu i dzwonków !

Od poniedziałku 7.09 nastąpią drobne zmiany w planie zajęć niektórych oddziałów. Nowy plan dostępny jest w zakładce PLAN LEKCJI. Od poniedziałku obowiązuje także nowy wykaz dzwonków. Przerwy obiadowe - 20 minut - przypadają po 4 i 6 godzinie lekcyjnej.

Pierwsze miejsce i złoty medal w Pucharze Polski na Kucach i Małych Koniach

LENA KAMIŃSKA z klasy 4d zajęła pierwsze miejsce, a tym samym otrzymała złoty medal w PUCHARZE POLSKI KUCÓW I MAŁYCH KONI, który odbył się tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego w dniach 27–30 sierpnia 2020r. w JAKUBOWICACH.

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na zebrania z rodzicami, które odbędą się 3 i 7 września 2020r. zgodnie z harmonogramem:

Procedura funkcjonowania SP nr 8 w czasie epidemii

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurą umieszczoną w załączniku.

Informacja dotycząca korzystania ze stołówki szkolnej w ZSP nr 2

W tym roku szkolnym korzystanie ze stołówki będzie możliwe po wcześniejszym złożeniu deklaracji online i dostarczeniu wypełnionej (podpisanej) deklaracji w sekretariacie szkoły lub na adres  e-mail: intendent@osemka.edu.pl

Komunikat dla rodziców dzieci uczęszczających i przyjętych do Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Wesołej Ósemki

Informujemy, że spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się w poniedziałek 31 sierpnia 2020 w dużej sali gimnastycznej (wejście od ulicy Nanickiej 22) według następującego harmonogramu:

Informacja dotycząca rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

1 września 2020 odbędą się inauguracyjne spotkania z wychowawcami według harmonogramu zamieszczonego w załączniku poniżej. Szczegółowe procedury funkcjonowania szkoły obowiązujące w okresie epidemii w ZSP nr 2 zostaną opublikowane w piątek 28 sierpnia. Plan lekcji zostanie udostępniony w poniedziałek 31 sierpnia. W klasach I-IV SP obowiązuje zasada, że każdemu dziecku może towarzyszyć jeden opiekun. Prosimy o zachowanie środków bezpieczeństwa: maseczka, rękawiczki, bezpieczna odległość.

Odbiór zaświadczeń OKE Egzamin Ósmoklasisty

Informujemy, że 31.07.2020r. należy odebrać zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty. Zaświadczenia będą wydawane na holu przy sekretariacie zgodnie z harmonogramem:

Aktywni Błękitni – jesteśmy dumni !!!

Miło jest nam poinformować, że mimo trudnej sytuacji, która zaskoczyła nas od marca i trwała do końca roku szkolnego udało się nam spełnić warunki określone w regulaminie akcji Aktywni Błękitni i otrzymaliśmy Certyfikat Szkoły Przyjaznej Wodzie „AKTYWNI BŁĘKITNI”, który został nam przyznany przez PGW Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku.