"Plastik? Rezygnuję, Redukuję, Segreguję"

Wyniki konkursu, organizowanego w ramach akcji Sprzątanie Świata, który polegał na wykonaniu pracy plastycznej zgodnego z tematem "Plastik? Rezygnuję, Redukuję, Segreguję"

Instrukcja obsługi mLegitymacji

Zamieszczamy instrukcję obsługi mLegitymacji dla uczniów. Kody dostępu są rozdawane przez wychowawców klas. Osoby , które są zainteresowane mLegitymacją, a nie dostarczyły jeszcze zdjęcia, proszone są o kontakt z panią Mirą Skrzypkowską ( biblioteka).

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczycielom, Uczniom i wszystkim Pracownikom Oświaty, tym czynnym zawodowo i tym, którzy korzystają z zasłużonego odpoczynku, życzymy realizacji swoich planów i pomyślności w życiu osobistym. Dziękując za zaangażowanie i codzienną pracę, życzymy dalszych sukcesów. Pragniemy także gorąco przywitać Pierwszoklasistów, którzy 14 października zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 8.

Obowiązek zakrywania ust i nosa

Od soboty w całym kraju wprowadzono obowiązek zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej, np. w sklepie, autobusie, ale także na ulicy. Przypominamy, że dla zwiększenia własnego bezpieczeństwa na terenie szkoły od 1 września również mamy obowiązek używania osłony nosa i ust przez uczniów i pracowników szkoły w przestrzeni wspólnej(korytarze, stołówka, szatnie).

PIERWSZY ETAP MARATONU CZYTELNICZEGO „W lustrze książki”

Pierwszy etap maratonu za Wami. Rozwiązaliście test dotyczący jednego z reportaży Ryszarda Kapuścińskiego „Znika czas”. Poradziliście sobie bardzo dobrze. Wyniki pierwszego etapu znajdziecie na tablicy przy sali 20 lub u koordynatora konkursu (Olga Bank).

Drodzy miłośnicy książek z klas 4-6!

Bardzo się cieszymy, że na pierwszy test Maratonu Czytelniczego przyszło tak dużo osób. Poniżej podajemy jego wyniki.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych

7.10.2020 na stadionie w Redzie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych. Szkołę reprezentowała drużyna pod opieką M. Fehlauer w składzie: Czurgiel Zuzanna, Krzyżanowska Amelia, Dlugonska Alicja, Kątna Kornelia, Zimniewicz Lena, Bloszyk Antonina, Kosecka Maja.

Powszechny Spis Rolny

Powszechny Spis Rolny - spełnij swój obowiązek, wypełniając e-formularz!

Uwaga! Wznawiamy konkurs!

Zapraszamy wszystkich do udziału w rywalizacji indywidualnej. Nasze dotychczasowe logo Samorządu Uczniowskiego jest już nieaktualne, zachęcamy do zaprojektowania i wykonania nowego. Technika dowolna: Power Point, Canva lub rysunek w formacie A4.

Wyniki wyborów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie tworzą wszyscy uczniowie szkoły. W dniach od 28 września 2020 r. do 02 października 2020 r. trwały demokratyczne wybory, w których uczniowie wybrali swoich przedstawicieli.