Sukcesy w kaszubskich recytacjach

23 października w siedzibie ZKP w Wejherowie odbył się Miejski Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej „Rôdno Mòwa”

KONKURS Z GEOGRAFII - lista uczniów

Przedstawiamy listę osób zakwalifikowanych do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej województwa pomorskiego, który odbędzie się - 26.02.2021 r. godz.14.

UWAGA!

Wszystkie zajęcia sportowe prowadzone na terenie szkoły zostają zawieszone do odwołania.

UWAGA! Komunikat

Zgodnie z komunikatem Premiera RP od 26 października do 8 listopada nauka w klasach 4-8 odbywać się będzie w trybie zdalnym zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

„Mała nakrętka - duży problem”

W roku szkolnym 2020/21 nasza szkoła również przystąpiła do konkursu organizowanego przez Związek Komunalny Gmin „ Dolina Redy i Chylonki” - „Mała nakrętka - duży problem”. W ubiegłym roku "uzbieraliśmy„ 3 nagrodę , mamy nadzieję, że teraz będzie lepiej. Nakrętki będą zabierane z sal w piątki na 2 godzinie lekcyjnej.

ROZSTRZYGNIĘCE KONKURSU „BEZPIECZNA SZKOŁA”

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w naszym konkursie plastycznym. Wpłynęło bardzo wiele ciekawych i estetycznie wykonanych prac, które co najważniejsze świadczą o zrozumieniu tematu bezpieczeństwa.

„MÓJ PRZYJACIEL LAS”

Świetlica szkolna organizuje konkurs plastyczny o tematyce jesiennej pt. „Mój Przyjaciel Las”.

Słodki dzień w klasie IIIC

Klasa III C postanowiła osłodzić sobie przeddzień Edukacji Narodowej. Uczniowie wspólnie przygotowali ciasto na gofry, które po wypieczeniu cieszyły nasze podniebienie. Nie zabrakło dodatków w postaci dżemów i bitej śmietany. To był miły dzień.

UWAGA!

W związku z tym, że od 17 października zostaje zawieszona działalność basenu wszyscy uczniowie mający w planie basen przychodzą na zajęcia w strojach wyjściowych (kurtka, spodnie dresowe). Zgodnie z zaleceniem MEN przy sprzyjających warunkach atmosferycznych zajęcia w ramach basenu będą się odbywały na świeżym powietrzu.

Jesteś uczniem klasy 4, 5 lub 6? Mamy dla Ciebie konkurs!!!

Zapraszamy uczniów klas 4, 5 i 6 do udziału w konkursie „Przewodnik po Niemczech” organizowanego Centrum Herdera. Przedmiotem konkursu jest zaprezentowanie w programie PowerPoint ciekawego miejsca w Niemczech, które uczniowie chcieliby zobaczyć lub odwiedzić. Pracę konkursową należy wykonać w zespole 3- osobowym.