Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w czasie czasowego zawieszenia zajęć dla uczniów klas I-III

W okresie czasowego zawieszenia zajęć w terminie 9.11.2020 – 29.11.2020 dla uczniów klas I-III, których rodzice są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo - wychowawcze. Organizacja zajęć odbywa się na pisemny wniosek rodzica, zgodnie z załącznikiem nr 1, który znajduje się poniżej.

UWAGA!

Zgodnie z komunikatem Premiera RP od 9 do 29 listopada nauka w klasach 1-8 odbywać się będzie w trybie zdalnym zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Książki kolorowe jak jesienne liście. Tworzymy wirtualną wystawę książek!

Pamiętacie? Przychodzi Asia (Zosia, Adam, Olek, Kasia…) do biblioteki szkolnej i mówi, że chciałaby wypożyczyć książkę, nie pamięta tytułu, ale ta książka miała taką pomarańczową okładkę. Zapraszamy do wirtualnej galerii kolorowych książek!

Uwaga - zmiana kosztu obiadów w listopadzie!

W związku z tym, że od 9 listopada zajęcia w klasach I-III będą odbywać się zdalnie, zmianie ulega koszt obiadów w listopadzie:

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Przedstawiamy listę uczniów zakwalifikowanych do II stopnia Konkursu Języka Niemieckiego na podstawie protokołu z odbytych eliminacji szkolnych oraz weryfikacji testów przesłanych do RKK. Konkurs z Języka Niemieckiego - II stopień (rejonowy) –08.03.2020r.

XIII Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Ludwik Jerzy Kern – Czytamy”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XIII Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Ludwik Jerzy Kern – Czytamy”, zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Wejherowie. Konkurs skierowany jest zarówno do przedszkolaków, jak i uczniów szkół podstawowych powiatu wejherowskiego.

Uwaga Maratończycy z klas 7 -8

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ( Dz. U. 2020, poz. 1870) Organizatorzy Wielkiego Maratonu Czytelniczego zalecają: PRZEPROWADZENIE TESTÓW W FORMIE ON-LINE.

Drodzy Maratończycy z klas IV - VI

Nasz kolejny test odbędzie się on line. Wszyscy zostaliście zapisani do zespołu na Teams, który nazywa się Maraton Czytelniczy dla klas IV - VI. Powinniście zobaczyć go już na swoim koncie Teams. W środę o godzinie 16.00 zapraszam na spotkanie organizacyjne na Teams, na którym spróbujemy wypełnić test próbny.

Uwaga Maratończycy z klas 4-6

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ( Dz. U. 2020, poz. 1870) Organizatorzy Wielkiego Maratonu Czytelniczego zalecają: PRZEPROWADZENIE TESTÓW W FORMIE ON-LINE.

Uwaga zmiana terminu - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Pomorski Kurator Oświaty wprowadził zmiany w Ramowym regulaminie wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2020/2021 i Szczegółowych regulaminach wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2020/2021.