ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - zadania online ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY -

Wyniki konkuru na logo SU

Po burzliwych naradach udało nam się wyłonić zwycięzcę konkursu na nowe logo Samorządu Uczniowskiego. Został nim Jakub Krywald z klasy 8B!

„Jesień w obiektywie”

Do udziału w konkursie fotograficznym "Jesień w obiektywie" zapraszamy dzieci z klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie.

Czytam sobie – bawię się – rozwiązuję łamigłówki.

Zapraszamy naszych młodszych czytelników do zapoznania się z książkami z serii „Czytam sobie” wydawnictwa Egmont.

Uwaga! Zachęcamy do udziału w konkursie "OD SZKOLNIAKA DO ŻAKA"

Siódma edycja konkursu "OD SZKOLNIAKA DO ŻAKA" jest kierowana do uczniów klas V, VI, VII i VIII szkół podstawowych, którzy wykazują zainteresowanie matematyką. Konkurs składa się z trzech etapów.

Zapraszamy na Dzień Misia

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia (25 listopada), z powodu pandemii trudno zorganizować nam konkurs, ale wraz z Waszymi nauczycielkami zapraszamy wszystkich, chętnych uczniów klas I-III do wzięcia udziału w zabawie plastyczno – technicznej z tej okazji.

Konsultacje

17 listopada w godzinach 17.00 - 18.00 odbędą się konsultacje z wychowawcami przez platformę Teams. Zainteresowani rodzice będą musieli skorzystać z loginów swoich dzieci i dołączyć do spotkania zaplanowanego w Kalendarzu. Konsultacje z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów odbywają się na bieżąco przez dziennik.

Jabłuszka na Święto Niepodległości

W tym roku z okazji Święta Niepodległości uczniowie klas 4-6 przygotowali na lekcji techniki jabłuszka. Zobaczcie, jakie piękne!

Porozmawiajmy o „Niepodległej"

W czasie zajęć z wychowawcą uczniowie klasy 5a podjęli trudny temat związany ze Świętem Odzyskania Niepodległości. Wcielili się w rolę detektywów i krok po kroku zdobywali informacje o historii tego wydarzenia oraz o osobach z nim związanych. Poznali bliżej postać Józefa Piłsudskiego „Dziadka", a dzięki interaktywnej grze mieli możliwość „odwiedzenia" domu marszałka. Uczniowie opracowali też swoje pomysły napisu „Niepodległa". Wyniki prac w galerii.

Uwaga Maratończycy z klas 4-6!

Drodzy Maratończycy, 6 listopada odbył się pierwszy w historii Maraton Czytelniczy przeprowadzony w formie zdalnej za pomocą aplikacji Microsoft Teams i Forms. Dziękujemy za tak liczny udział i gratulujemy uzyskania świetnych wyników.