Bo ważny jest każdy człowiek... :)

Klasa 1 f nie jest klasą integracyjną, ale w naszej klasie dużo mówi się o niepełnosprawnościach. Empatia, szacunek i zrozumienie dla drugiej osoby to najważniejsze tematy w procesie edukacyjnym.

ŚWIĄTECZNA MATEMATYKA - Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie !!!

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-8. Należy wykonać rebus, łamigłówkę lub krzyżówkę matematyczną. Tematem jest okres Świąt Bożego Narodzenia. Pracę należy wykonać w formie rysunku, plakatu, wyklejanki, lapbooka . Następnie zrobić zdjęcie i wysłać na adres mailowy dagmara.kupska2020@wp.pl do 24 XII 2020.

Multimedialny konkurs na kartkę świąteczną!

Drodzy Uczniowie klas 2 i 3. Wiemy, że zajęcia komputerowe sprawiają Wam wiele radości dlatego serdecznie zapraszamy do multimedialnego konkursu na kartkę świąteczną! Pracę należy przygotować w dowolnym edytorze graficznym (np.Paint)

Drodzy Maratończycy 7-8 !

Drodzy Maratończycy 7-8 „W lustrze książki”! Za Wami trzeci etap maratonu. Doskonale poradziliście sobie z lekturą, o czym świadczą poniższe wyniki. Przypominam, ze w grudniu czytamy - Kazimierz Szymeczko „ Pościg za czarną hondą”.

Wyniki Maratonu Czytelniczego

Drodzy Maratończycy, 4 grudnia odbył się kolejny Maraton Czytelniczy przeprowadzony w formie zdalnej. Gratulujemy uzyskania świetnych wyników, z którymi możecie się zapoznać, otwierając poniższy plik. Cieszymy się, że książka Katarzyny Kieleckiej tak bardzo się Wam podobała.

Uwaga, Maratończycy z klas 7-8!

Zapraszamy Maratończyków z klas 7 i 8 w poniedziałek, 7 grudnia 2020r. o godzinie 15.00 na test, który znajdziecie na grupie utworzonej w Teams.

Drodzy Maratończycy z klas 4-6!

Na test 3. zapraszamy Was w piątek 4 grudnia 2020r. o godzinie 15.00 na grupie utworzonej w Teams. Bardzo prosimy o pilnowanie terminu i poprawności odsyłania testu.

Coraz bliżej święta!

Drodzy Uczniowie, rozpoczynamy wielkie odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia! Serdecznie zachęcamy Was do codziennych zabaw, które zostały ukryte w kalendarzu.

Zapraszamy do „pysznego” konkursu z języka niemieckiego „DER ADVENTSKALENDER”

Konkurs „DER ADVENTSKALENDER” jest konkursem międzyszkolnym. Składa się on z 2 etapów: Uzupełnienie kalendarza adwentowego – pierwszy etap konkursu trwa od 1 do 24 grudnia, a zadaniem uczestnika jest uzupełnienie kalendarza adwentowego (załącznik 1).

KRAINA, KTÓRA SIĘ W SERCU ZACZYNA - III Wojewódzki Konkurs Plastyczny

Klasa If brała udział w III Wojewódzkim Konkursie Plastycznym KRAINA, KTÓRA SIĘ W SERCU ZACZYNA, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 27 w Gdańsku. Nie udało nam się zdobyć żadnego miejsca, ale dostaliśmy podziękowanie, a nasze prace można obejrzeć w prezentacji przygotowanej przez organizatorów.