ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim przedszkolakom, uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom oraz przyjaciołom szkoły składamy serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów. Niech ten świąteczny nastrój pozostanie w naszych sercach jak najdłużej. Niech wszystkie dni Nowego Roku będą tak piękne i szczęśliwe jak wigilijna wieczerza.

„Jesień w obiektywie” - roztrzygnięcie konkursu

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w konkursie. Wszystkie fotografie były piękne i dlatego z wielkim trudem udało nam się wyłonić zwycięzców. Nagrody oraz dyplomy dla uczestników wręczymy po powrocie do szkoły.

Uwaga, Maratończycy z klas 1-3!

Zapraszamy Was na kolejny etap maratonu 25 stycznia 2021r. o godzinie 16.00 w sali 48. Przypominamy, że czytamy książkę : "Wilczek" Katarzyny Ryrych.

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY

Lista uczniów zakwalifikowanych do stopnia rejonowego WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO

Ważna informacja dla Maratończyków z klas 4-6!

Otrzymaliśmy wiadomość od organizatorów Maratonu Czytelniczego, że test nr 4 roześlą po feriach. W związku z tym zmieniamy termin napisania testu 4. Będzie to 20.01.2021r. o godzinie 15.00.

Jedzonko dla zwierzaka

Nasi wspaniali Uczniowie wsparli akcję „Jedzonko dla zwierzaka”, dzięki czemu mogłyśmy dostarczyć karmę, puszki mięsne, smakołyki oraz kocyki dla psów i kotów w schronisku w Dąbrówce. Szczególne podziękowania kierujemy do klasy IF i IIIC, które wyjątkowo aktywnie wzięły udział w akcji.

Uwaga Maratończycy z klas 7-8!

Zapraszam Was na 4 etap maratonu 20 stycznia 2021r. o godzinie 15.15. Test zamieszczony zostanie jak zwykle na Teams. Przypominam, że czytamy: "Pościg za czarną hondą" Kazimierza Szymeczki. Tytuł lektury V etapu zostanie podany 8 stycznia 2021 r. na stronie szkoły.

Wizyta Mikołaja w przedszkolu

8 grudnia do naszego przedszkola przybył Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci zebrały się na szkolnym boisku, żeby przywitać Mikołaja i jego psi zaprzęg. Dzieci bawiły się wspólnie z Mikołajem, śpiewały dla niego piosenki i wysłuchały historii o bohaterskich psach. Następnie Mikołaj odwiedził każdą grupę i wręczył dzieciom prezenty.

Uwaga Maratończycy z klas 4-6!

Jak wiadomo, ferie zimowe odbędą się w innym terminie niż planowano na początku roku szkolnego. Mimo to organizatorzy konkursu nie przysłali (jak dotąd) żadnej informacji o zmianie terminu 4. testu, który powinniśmy otrzymać na początku stycznia. W związku z tym 4. test maratonu odbędzie się 7 stycznia 2021r. o godzinie 13.00 w takiej samej formie jak ostatnio.

Spotkanie pełne zabaw i quizów

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia mamy dla Was niespodziankę. Klasa VII A wraz z wychowawcą zaprasza Was na świąteczne spotkanie pełne zabaw i quizów. Znajdźcie wszystkie ukryte zadania!