Konkurs plastyczny

13 stycznia w ratuszu ogłoszono wyniki konkursu plastycznego dla przedszkolaków, klas 0 oraz klas I-III szkół podstawowych na temat „Zimowe przygody Pani Żyrafy”

Bal karnawałowy

Dnia 13.01.2011r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. W balu brały udział dzieci z klas 0-1.

Przedstawienie Jasełkowe

Na spotkaniu semestralnym z rodzicami w dniu 12 stycznia 2011r. uczniowie klasy I d integracyjnej SP przedstawili klasowe „Jasełka” przygotowane pod kierunkiem pań: Małgorzaty Rogowskiej i Małgorzaty Hallmann.

Wyniki rejonowego konkursu biologicznego

Podajemy uzyskane punkty w konkursie rejonowym z biologii.

Wolontariusze podczas XIX Finału WOŚP
WOŚP 2011

09 stycznia braliśmy udział w XIX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już po raz szósty zbieraliśmy datki na sprzęt medyczny dla potrzebujących najmłodszych.

Wyniki Małego Konkursu Polonistyczno-Historycznego

Przedstawiamy wyniki Konkursu Polonistyczno Historycznego dla szkół Podstawowych-rejon

Wyniki rejonowego konkursu geograficznego

Podajemy uzyskane punkty w konkursie rejonowym z geografii.

Wyniki rejonowego konkursu języka polskiego dla uczniów gimnazjum

Podajemy wyniki konkursu języka polskiego 2010/2011 rejon.

Mały Konkurs polonistyczno historyczny

Przedstawiamy listę uczniów zakwalifikowanych do konkursu polonistyczno historycznego dla szkół podstawowych.

Wojewódzki Konkurs Fizyki z Astronomią

Wojewódzki Konkurs Fizyki z Astronomią dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2010/2011.