Konkurs Recytatorski

W dniu 14.03.2011r. w Pałacu Przebendowskich odbyły się miejskie eliminacje Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej, którego głównym organizatorem była pani Mariola Błaszczuk, v-ce dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych.

Odyseja Umysłu

13 marca odbyły w Gdańsku się Eliminacje Rejonowe konkursu "Odyseja Umysłu".

Zebrania z rodzicami 3 marca 2011r.

- Klasy IV - VI szkoły podstawowej - godz. 17.00 - Klasy I - III gimnazjum - o godz. 18.00

Zapisy do oddziałów przedszkolnych 02 - 03 marca 2011r.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie informuje Szanownych Rodziców, że zapisy dzieci z roczników 2005 i 2006 do grup

ROCZNEGO OBOWIĄZKOWEGO PRZYGOTOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

na rok szkolny 2011/2012 odbędą się w budynku Zespołu Szkól nr 3, przy ul. Nanickiej 22.

Finały wojewódzkie - sztafety pływackie gimnazjum

FINAŁY WOJEWÓDZKIEJ XII GIMNAZJADY W SZTAFETACH PŁYWACKICH WEJHEROWO 03.02.11

Finały wojewódzkie - sztafety pływackie szkoła podstawowa

FINAŁ WOJEWÓDZKICH XXXIX IGRZYSK W SZTAFETACH PŁYWACKICH WEJHEROWO 03.02.11

UWAGA! Eliminacje szkolne Turnieju Poezji Śpiewanej i Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

Eliminacje szkolne Turnieju Poezji Śpiewanej i Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej i I – III gimnazjum odbędą się 1 marca 2011 r.

Finaliści eliminacji wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2010/2011

Zakończyły się eliminacje rejonowe konkursów przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. W br., podobnie jak w poprzednich latach, liczna grupa uczniów naszej szkoły zakwalifikowała się do eliminacji wojewódzkich. Uczniom i opiekunom gratulujemy sukcesu.

Międzyszkolny Przegląd Piosenki Dziecięcej "Cztery Pory Roku - Jesień"

Dnia 20 listopada 2010 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Rumi odbył się Międzyszkolny Przegląd Piosenki Dziecięcej "Cztery Pory Roku - Jesień".

Wizyta domowa u twórczyni haftu szkoły wejherowskiej Anny Konkel  (11.03.2006)
Koło regionalne "Remus"

Rozpoczęło swoją działalność 6 października 1998 r. W  zajęciach uczestniczą uczniowie klas I - III, opiekunem koła jest mgr Gabriela Kitowska. Uczniowie poznają najbliższe środowisko i specyfikę swojego regionu (warunki przyrodniczo-geograficzne, kaszubskie zwyczaje i obrzędy, pieśni, język kaszubski, ciekawych ludzi związanych z kulturą Kaszub) biorą udział w różnorodnych konkursach regionalnych i zdobywają nagrody, uczestniczą w wycieczkach po naszym mieście i okolicy, opiekunka prowadzi kronikę kółka i wspólnie z uczniami redaguje gazetkę szkolną o tematyce regionalnej.